אולם לבר מצווה בתל אביב – כיצד מוצאים?

אולם לבר מצווה

חיפוש אולמות אירועים בארץ יכול להיות משימה  מבלבלת, שכן כיום ישנם מגוון אולמות אירועים בתל אביב כאשר כל אחד מציע את המקום שלו, תוך שהוא מציג אותו כמקום הטוב ביותר.

 

ולמרות ההיצע הרב של אולמות האירועים, אתם בוודאי מחפשים אחר אולם בוטיק שיתאים לאירוע בר מצווה שעליו להיות אירוע קלאסי, משפחתי ואפוף בחברים של ילד בר המצווה.

לפרטים נוספים אודות אולם לבר מצווה, לחצו כאן…

 

אבל כיצד תוכלו להתאים את אולם האירועים לסגנון האירוע שלכם? כמה טיפים בהמשך:

 

התאמת האולם לסגנון האירוע – לפני שאתם בוחרים אולם, או אפילו מתחילים לחפש אולם אירועים, חשוב שתבינו מהו הקונספט המרכזי של האירוע שלכם. הבינו האם אתם רוצים בר מצווה קלאסית שאליה מגיעים בני המשפחה וחברים, או שמה אתם רוצים מסיבת ריקודים שמתאימה בעיקר לילדים.

 

עוד תוכלו לבחור לחגוג אירוע בר מצווה בסגנון אינטימי עם בני המשפחה, ובשל כך ייתכן כי אפילו אתם לא זקוקים לאולם אירועים, אלא למסעדה או חלל אינטימי לאירוע. קבעו את הסגנון ולאחר מכן התחילו בחיפושים.

 

נראות המקום – הילדים של היום כבר אינם מסתפקים באולם אירועים מעוצב עם סידורי פרחים ושנדלירים של פעם. כיום הילדים רוצים אירוע אופנתי שבו ישנם אלמנטים מעולם הסלבים והבידור, בכזה שבו ישנם דוכנים שוקולד, צבעוניות רבה שתשלוט האירוע, תא צילום, משחקי רחבה, ועוד. וודאו כי אולם האירועים שאתם בוחרים יכול לספק את כל האטרקציות לילדכם ולחבריו.

 

תקציב – אחד הפרמטרים החשובים לבחירת מקום לאירוע הוא: התקציב. כיום אולמות אירועים בתל אביב נחשבים ליקרים יותר וזאת משום שהם ממוקמים באזור המרכז. בשל כך חשוב כי תמצאו אולם אירועים שמתאים לתקציב שלכם, תוך שאתם מנסים לא לחרוג מתקציבכם.

 

התאמה לאורחים – נסו לוודא כי האירוע שלכם מתאים לאורחים שלכם. ערכו רשימת מוזמנים ובדקו כמה אורחים צפויים להגיע, ובהתאם לכך בחרו את אולם האירועים. בנוסף וודאו כי האוכל באירוע, העיצוב המוזיקה ועוד מתאימים לסוג הקהל שלכם, בין אם מדובר באורחים מבוגרים או בילדים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה