ימי מסחר ושעות בוול סטריט

מסחר בוול סטריט

היום כבר לא ניתן למצוא כמעט אנשים שלא שמעו על וול סטריט. מדובר על אחד הרחובות המפורסמים ביותר בעולם, אשר ממוקם בלב מנהטן. הרחוב מכיל את הבורסה לניירות ערך של ניו – יורק, אשר נחשבת לאחת מהבורסות החשובות והמשפיעות ביותר בעולם. לכן אין זה מפתיע כי השם של הרחוב, הפך להיות הכינוי של שוק ההון האמריקאי. מדובר על בורסה המספקת אפשרויות השקעה מגוונות ביותר, כך שכל סוחר יכול למצוא בה את סוג ההשקעה שמדברת אליו. ניתן לסחור בבורסה בהיקפי מסחר שונים ולהיעזר לצורך כך במערכות מסחר מתקדמות וחדשניות ביותר. ניתן למשל לסחור בוול סטריט במניות של חברות שונות מכל העולם, להשקיע בתעודות סל או במדדים מובילים של מדינות שונות, להשתמש במינוף או לסחור בשורטים. אחת הדרכים המומלצות ביותר לסחור בבורסה, היא באמצעות מערכת למסחר של גי טי ג’י מרקטינג, אשר מציעה מסחר נוח וכלי מסחר חדשניים ביותר.

כל מה שכדאי לדעת לגבי ימי מסחר ושעות בוול סטריט

כל מי שבוחר להשקיע בבורסה האמריקאית, חייב לקחת בחשבון את הבדלי השעות בין ישראל לארה”ב. לפי שעון ישראל, המסחר בבורסה בוול סטריט פועלת בין השעות 16:30 לבין 23:00, בין הימים ב – ו. כך שלא מעט ישראלים יכולים לארגן לעצמם עבודה נוספת, לאחר שעות העבודה הרגילות שלהם במשרד. כל אחד יכול להתחיל לסחור בבורסה, היות ומדובר על פוטנציאל רווח עצום. מצד שני, חשוב להבין את הנפשות הפועלות בתחום, חוקי המסחר השונים ודרכי ההתנהלות של הבורסה האמריקאית. חברות ענק כגון פייסבוק וגוגל למשל, נסחרות בוול סטריט, לכן ניתן לרכוש את המניות שלהן ובכך להפוך לבעלים חלקיים של החברות המצליחות ביותר בעולם. סוחר מתחיל יכול לעבור הדרכה או הכשרה מתאימה, ולאחר מכן להתחיל לסחור בצורה עצמאית בעזרת מערכת מסחר מתקמדמת של גי טי ג’י מרקטינג.

לסיכום, ימי מסחר ושעות בוול סטריט אינם חופפים לשעות העבודה הרגילות בארץ, כך שכל אחד יכול להפוך לסוחר חובב בזמנו הפרטי. ניתן לסחור באמצעות הבנקים, אך הדבר אינו מומלץ בשל העמלות הגבוהות שהם נוטים לגבות. אופציה נוספת היא לסחור באמצעות בית השקעות מקומי, או לחילופין בית השקעות בארה”ב. מדובר על אופציה זולה יותר, המעניקה אפשרויות מסחר מגוונות, במחירי עמלות הרבה יותר נמוכים מאשר אלו הנהוגים בבנקים השונים. ניתן ליהנות ממערכות מסחר חדשניות, המספקות כלי מסחר ברמה הגבוהה ביותר. בצורה כזו, ניתן ליהנות ממסחר עצמאי בצורה המקצועית ביותר.

אם חפשת מסופי אשראי אמינים >>> ג’י טי ג’י מרקטינג

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה