האם אפשר לגדל קבליר קינג צ’רלס בדירה?

קבליר קינג צ'רלס

רוב אזרחי ישראל גרים בעיר ולא בכפר ולכך יש משמעויות חברתיות עצומות. אחת ההשפעות של עובדה זו היא שלרבים מאזרחי ישראל אין גינה צמודה לבית ויש לכך השפעה אדירה על איכות החיים שלהם. זה בא לידי ביטוי גם בכך שמשפחות רבות שואלות את עצמן האם כדאי להן לגדל כלב והאם אפשר לגדל כלב בדירה ללא גינה. זוהי שאלה חשובה ביותר המטרידה ישראלים רבים וזאת עקב האהבה עצומה שהישראלים חשים אל כלבים. אם כן אנחנו חייבים לציין כי התשובה לשאלה זו תלויה במידה עצומה בסוג הכלב שאתם רוצים לגדל. עליכם להבין כי לא כל כלב אפשר לגדל בדירה ולהוציא לטיול פעמיים ביום. אחד הסוגים אשר ברור כי אפשר לגדל אותם בדירה ללא כל בעיה או קושי זה קבליר קינג צרלס . מדובר בגזע נוח מאוד אשר רגיל להיות בדירות ולא לצאת החוצה במשך מרבית שעות היום ולכן הוא אידיאלי למי שגר בעיר.


מדוע עדיף לגדל קבליר גזעי?

אך בכדי להבטיח כי אכן הקבליר ישהה בדירה שלכם ללא כל בעיה עליכם להבטיח כי הוא יהיה גזעי. עליכם לקחת בחשבון כי כלב שהוא לא גזעי יהיה מעורבב עם גזע אחר אשר יכול להיות שלא יאהב להיות בדירה ואשר יהיה רגיל לשהות בחוץ. כך לדוגמא אם הקבליר יהיה מעורבב עם כלב זאב סביר להניח כי הוא לא ירצה לשהות בדירה ולכן יהיה לכם הרבה יותר קשה לגדל אותו. על כן אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם לוודא כי הקבליר הוא גזעי ולא להתפשר על כך אם אתם גרים בעיר ואין לכם גינה צמודה לבית.


האם העלות של רכישת קבלייר גזעי היא גבוהה?

יש הרבה אנשים אשר חוששים לקנות קבליר גזעי בגלל שהם חוששים כי העלות שלו היא גבוהה. אם כן אנו רוצים להרגיע אתכם ולומר לכם כי העלות של קבליר גזעי היא ממש לא בשמיים ובאופן יחסי מדובר על הוצאה מאוד נמוכה וזולה שלא צריכה להטריד אתכם ובטח שלא למנוע מכם לקנות את הקבליר הגזעי.

מידע נוסף תמצאו באתר https://www.kingcharles.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה