קורס מדריכות יוגה להריון

קורס מדריכות יוגה להריון

יוגה הוא תחום מלא רבדים אשר פועל גם במסגרת של הגוף הנשי לצד כל מה שעובר עליו באופן “הרגיל” וגם בזמן המיוחד הזה שבו אישה נמצאת בהריון ועוברת שינויים שהם גם אנטומיים וגם שינויים פיזיולוגיים שאינם דומים בצורה מוחלטת מאחת לשנייה. ההתאמה הזו של תחום היוגה אל נשים בהריון ונשים שעוברות לידה מביא את האפשרות להיכנס אל קורס שבו מתעמקים בעניין זה, ומביאים לנשים שמעוניינות בכך את האפשרות של רישום לקורס יוגה המיועד להנחיה של נשים בהריון בשלבים השוני של הריון ואף בשלבים של הלידה עצמה. זה תמיד ראוי לבחון את התוכן של הקורס כמו ג להבין עבור מי בכלל הדבר הזה מיועד.

למי מיועד הקורס

הקורס של מדריכות יוגה להריון הוא כזה שמציע רלבנטיות מן הסתם עבור מורות ליוגה שכבר פועלות בתחום הזה לצד תלמידות שעדיין נמצאות בשלב של הלימודים בקורס של מורים ליוגה. ישנם מקומות אשר מאפשרים לגשת אל קורס של מדריכות יוגה להריון ולאחר הסיום שלו להתקדם אל עבר תעודה של הוראה בתור מורה ליוגה. יש לשים לב כי במקרים מעין אלה תעודה של סיום קורס מדריכת יוגה להריון מתקבל רק לאחר סיום השלב החשוב של קורס מורה ליוגה על כל הדרישות והשלבים שנדרשים מהתלמידות שנמצאות בו. משמע, קורס זה הוא חלק מן התחום של פעילות בתחום היוגה, וניתן להעמיק ולשלב ידע כדי לקבל ערך מוסף. למידע נוסף היכנסו לאתר http://darmayoga.co.il/.

האופציה של תעודה כפולה

כאשר הקורס שאותו עוברת מורה ליוגה או תלמידה שנמצאת בשלבי לימוד של הוראת יוגה כולל גם את כל החומר התיאורטי לגבי הכנה ללידה, דבר זה הופך את קורס יוגה לנשים בהריון להיות הדבר שמשלב בצורה הכי נוחה שאפשר לימוד בעל תוכן כפול ומלא, שאיתו יוצאים אל העולם עם תעודה של הוראה לפעול בתחום של הדרכה ביוגה עבור נשים בהריון לצד האפשרות החשובה של היות אותה מדריכה גם מדריכה שיכולה לתמוך בשלבים של הלידה עם שילוב של מודלים שונים של הכנה ללידה לפי שיטת התחנות לשעת הצירים ולשעה של הלידה הפעילה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה