רסטורציה של רהיטים עתיקים, אפשר לשמר את העבר

רסטורציה של רהיטים עתיקים, אפשר לשמר את העבר

האם אתם מכירים את דילמת האסיר? הדילמה מדברת על כך שמציגים בפני שני עצורים את האפשרות להלשין והראשון שיעשה זאת יזכה לגזר דין קל יותר. מחקרים רבים הראו שהראשון לדבר הוא זה שמרוויח בגדול ולכן כל עבריין צריך להבין כי הצעד החכם ביותר שהוא יכול לעשות זאת להקשים את שאר העבריינים, לספר למשטרה הכול וכך לקבל את העסקה המקלה ביותר. על רקע זה אנו חייבים לציין כי הדבר נכון גם כאשר אנו מדברים על רסטורציה של רהיטים עתיקים, גם שם אנו צריכים לשחזר את הרהיטים בצורה הטובה ביותר וזאת בכדי להבטיח כי הם יהיו נאמנים למקור וברמה מתאימה. על רקע זה יש לציין כי אפשר לבצע שיפוץ רהיטים אך אי אפשר לשמר את העבר ומה שהיה היה ועל כך אין עוררין או מחלוקת.

מדוע רהיט עתיק עדיף פעמים רבות על פני רהיט חדש?

יש אנשים אשר מבינים כי רהיטים עתיקים הם הרהיטים הטובים ביותר שיש והיפים ביותר שיש ועל כך אין עוררין. על רקע זה יש לציין כי פעמים רבות רהיט עתיק עדיף פי כמה על פני רהיט חדש וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. רהיט עתיק הוא פעמים רבות הרבה יותר יפה והרבה יותר מרשים מאשר רהיט חדש ולכן הערך שלו הן מבחינה כספית והן מבחינה רוחנית הוא הרבה יותר גדול. לכן זה לא פלא שהשוק של רהיטים עתיקים הוא כל כך גדול וזה לא פלא שרבים רוצים לעסוק במקצוע הזה ולהפוך למומחים בתחום של ריהוט עתיק וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון.

מדוע כדאי לשחזר רהיטים עתיקים ולא לקנות אותם?

אתם צריכים להבין כי כדאי לכם היום לשחזר רהיטים ולא לקנות אותם מכמה סיבות. קודם כל זה כיף לעשות רסטורציה של רהיטים, חוץ מזה אתם צריכים להבין כי כאשר תאם קונים רהיט עתיק אתם לא יכולים לדעת האם הוא באמת עתיק או לא וזה אומר כי יכולים לעבוד עליכם. לכן הרבה יותר בטוח זה לשחזר רהיט עתיק ואז להיות בטוחים כי הרהיט הוא אכן עתיק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה