האם אפשר לבטל רישום פלילי ללא עורך דין?

בטל רישום פלילי

התשובה הכללית והראשונית היא כן,

 אך אם תבדקו תגלו שעדיף פי כמה וכמה לבצע את ההליך באמצעות עורך דין. עדיף שעורך הדין המטפל או המוביל יהיה יוצא פרקליטות, מנוסה בעבודתו מספר שנים בעל ידע נרחב וניסיון רב שנים במתן שירותים משפטיים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר.

הליך מחיקת רישום פלילי

מטרת הליך זה היא לנקות את עברו של האדם ולהסיר כתמים מלוכלכים ונקודות השייכות לנחלת העבר בלבד שעלולים לפגוע בתהליך ההתקדמות בחייו.

כל אדם רשאי לפנות למשטרה בבקשה לבטל רישומים של תיקים סגורים, אך ההניסיון מלמד שהעדיפות לעשות זאת היא באמצעות עורך דין.

מי מנהל את הרישום הפלילי במדינת ישראל?

משטרת ישראל מנהלת מרשם פלילי ובו כלל פרטי הרישום לעניין כל אדם בישראל אשר ניתנה לגביו הרשעה או החלטה אחרת.

איך רישום פלילי יכול לפגוע בכם?

רישום משטרתי אשר קיים כנגד פרט בחברה הישראלית יכול למנוע ולעכב התקדמות בקריירה או התפתחות למקומות עסקיים אחרים. רישום פלילי באשר הוא, יכול לפגוע מאוד בזכותו של האדם בחברה הישראלית לבצע פעולות שונות, לעסוק במקצועות מסוימים ולעבוד במקומות עבודה מסויימים לדוגמה כאלה המוגדרים השירות הציבורי ובגופים פרטיים שונים רבים. חוק מדינת ישראל כולל את החוק למניעת העסקה של עברייני מין במוסדות מסוימים למשל.

חשוב לדעת שלכל הרשעה והרשעה מוגדרת תקופת התיישנות ותקופת מחיקה.

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על: שימוע פלילי

בחרו נכון- הבחירה הנכונה ביותר בעבורכם

כשמדובר בחירות שלכם חשוב לבחור נכון על אחת כמה וכמהמשרד בוטיק מוביל המתמחה בייצוג לקוחות במגוון רחב של עבירות פליליות בכל שלבי ההליך הפלילי. אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד.

המשרד מנוהל על ידי עורכי הדין רונן מנשה וקובי רון, יוצאי פרקליטות ומשרדים מובילים ובעלי ידע וניסיון רב שנים במתן שירותים משפטיים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר.

עורך דין פלילי מנוסה יכול להיות ההבדל המכריע

עו”ד מומחה בסופו של דבר על תוצאות החקירה שלכם. כמו כן יכול לסייע לכם גם לאחר מעשה, במחיקת רישום פלילי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה