נמלים נמלים, כמה אפשר לסבול מהן

נמלים נמלים, כמה אפשר לסבול מהן

הנמלה אמנם נחשבת לבעל חיים חרוץ ולמודל לחיקוי אבל נוכחותן של נמלים בחדרים של ביתנו, במשרד או בגינה דורשת מענה מיידי שנועד לסלק אותן במהירות האפשר. בין הנמלים יש גם כאלה אשר עוקצות בני אדם וגורמות לתחושות צריבה קשות. הנמלים חיות במושבות, מסתתרות בסדקים, מאחורי ארונות ומתחת לרצפה ומתפשטות בחלל בחיפוש אחר אוכל. ריסוס אפקטיבי נגדן לא יפגע רק בנמלים שניגלו לעינינו אלא גם יוביל לכך שנמלים אחרות לא יחזרו להטריד אותנו. לשם כך יש לפגוע גם בבתי הגידול שלהן  וזו כבר עבודה למקצוענים ומדבירים מוסמכים. אמנם כל אחד מאיתנו יכול להשתמש בתרסיס נגד נמלים, אבל יקבל פתרון חלקי בלבד.

הדברה מקצועית

הדברת נמלים בבית יש לבצע בכל רחבי הבית, כולל סדקים, חורים ומשקופים. עדיף לבצע את הריסוס בחומרים ידידותיים לסביבה וזאת כדי להימנע ככל האפשר משימוש בכימיקלים אשר פוגעים בבריאות ומסוכנים לילדים, זקנים ונשים בהיריון. פרט לריסוס, שימוש בג’לים נחשב אפקטיבי במיוחד נגד הנלים ובתי הגידול שלהן. המטרה היא שהנמלה הפועלת תימרח בג’ל ותגיע איתו לקן וכך תגרום לו נזק בלתי הפיך. חיסול הקן והרעלת המלכה באמצעות פיתיונות נוספים יגרמו להתפרקותו ולהסרת האיום מצד הנמלים. הדברת נמלים מקצועית על ידי מדביר מוסמך הינה אפקטיבית גם עבור זוחלים אחרים כמו ג’וקים ועכבישים.

מחירי הדברה והדברה בעת מעבר דירה

מחירי הדברה משתנים כפונקציה של גודלו של השטח המרוסס. חשוב כמובן להתקשר רק עם מדבירים מקצועיים ובעלי ניסיון, ולא לחפש מבצעים והנחות של גורמים עלומים ובלתי ידועים. מחירי ההדברה נעים סביב כמה מאות שקלים ומאפשרים לכם גם ריסוס נגד ג’וקים. אפשרות נוספת היא הדברה של בבית צמוד קרקע כולל החצר. אפשר גם לקבל בתוספת תשלום ג’לים ופתיונות. הדברה תהיה אפקטיבית גם לפני מעב דירה, מאחר שהדירה החדשה נשארת ריקה לפני שמגיעים הרהיטים שלכם. לפני החתימה עם המדביר תצטרכו לברר לכמה זמן נותן לכם המדביר אחריות, בדרך כלל כמה חודשים או אפילו שנה, וזאת כדי שלא תגלו שההשקעה בהדברה לא פתרה את הבעיה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה