טיפול תרופתי להרטבה בלילה – יתרונות וחסרונות- ד"ר טל שגיא ד"ר קובי שגיא

טיפול תרופתי להרטבה בלילה

הרטבת לילה יכולה להיות תופעה בלתי נעימה מאוד עבור ילדים, ככל שהם מתבגרים. בעוד שבגיל צעיר יותר הן ילדים והן הורים מתייחסים פחות ברצינות להרטבת לילה, הרי שככל שהילד מתבגר, הוא חש לא בנוח עם הרטבת הלילה שלו. ילדים אשר סובלים מהרטבת לילה אינם מרגישים בנוח לדווח על כך מדי בוקר להוריהם וכן, הורים לילדים אשר מרטיבים בלילות אינם יודעים כיצד להתמודד עם התופעה של הרטבת הלילה אצל הילדים שלהם. ילד אשר מרטיב ואיננו חש בנוח עם המצב, החל מגיל מסוים ותדירות הרטבה מסוימת חייב לקבל טיפול איכותי ומקצועי שישפיע עליו באופן מהיר.

טיפול תרופתי להרטבת לילה- במה מדובר?

על פי ד"ר קובי שגיא, לא מעט הורים בוחרים בפתרון הפשוט ביותר להרטבת לילה. הפתרון הפשוט ביותר הוא לגשת לרופא הילדים של הילד ולבקש ממנו טיפול תרופתי עבור הרטבת הלילה של הילד. הטיפול התרופתי לרוב מגיע בצורה של כדורי מציצה בשם מנירין אשר על הילד ליטול בכל יום לפני השינה למשך כחצי שנה. מטרת הכדורים היא ליצור כמות קטנה יותר של שתן על מנת שהילד לא ידרש להתמודד בלילה עם לחץ בשלפוחית. על אף שמדובר על פתרון שיכול להיות יעיל, ישנם ילדים שהטיפול לא משפיע עליהם וישנם ילדים אשר מפתחים תלות בתרופה ומיד לאחר שהם מפסיקים אותה, הם מתחילים להרטיב שוב. מרבית הילדים אינם סובלים מהרטבת לילה בשל בעיה רפואית ולכן, פחות כדאי לבחור בפתרון תרופתי עבור אותם הילדים.

באיזה טיפול כדאי לבחור עבור הרטבת לילה?

אם הילד שלכם מרטיב בתדירות גבוהה לגילו ואינכם רוצים לבחור בטיפול תרופתי, הרי שכיום תוכלו לפנות למרפאת ההרטבה של ד"ר טל שגיא וד"ר קובי שגיא. מדובר על מרפאה המספקת פתרון איכותי לכל ילד שסובל מהרטבת לילה שלא מסיבות רפואיות או סיבות רגשיות. הפתרון עוסק בלימוד גופני של הילד המרטיב לגבי שליטה על הרפלקסים השונים הנוגעים לכיווץ והרפיה של שלפוחית השתן שלו בלילה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.