הוצאה לאור לשוק הבינלאומי

הוצאה לאור

לא מעט אנשים היו רוצים להפיץ את הספר שלהם בכל רחבי העולם, אך תמיד נשאלת השאלה – כיצד ניתן לעשות זאת בצורה הטובה ביותר? רבים אומנם נהנים מכך שקוראים רבים אוהבים את הספר שלהם ואף ממליצים עליו לחברים, אך לא תמיד הדבר מתבטא ברווח כלכלי. על מנת לקבל תמלוגים גבוהים יותר ולהגיע לכמות אנשים גדולה יותר, יש צורך לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום. רק חברה מסוג זה, תוכל לספק לכם את הכלים המתאימים ביותר עבור תרגום ספרים מעברית לאנגלית, על מנת להפיץ את הספר בכל רחבי העולם ולהרוויח עליו לא מעט כסף. היום כבר אין שום צורך לשלוח את הספר להוצאת ספרים, רק כדי לקבל תשובה שלילית, או לחילופין להוציא את הספר לאור בצורה עצמאית, רק כדי לקבל בחזרה את כל העותקים שלא נמכרו.

הוצאה לאור לשוק הבינלאומי – כיצד לעשות זאת נכון?

אחת הדרכים הפשוטות והיעילות ביותר להוציא ספרים לשוק הבינלאומי, היא באמצעות שימוש בספרים דיגיטליים. היום רוב האנשים מבלים את מרבית הזמן הפנוי שלהם מול המסך, לכן אין שום בעיה להשתמש במסכים האלו על מנת לקרוא ספרים. זוהי דרך נוחה ופשוטה להגיע לכל אדם אפשרי, ללא שום קשר למיקום שלו. אין שום צורך להסתבך עם דואר או שליחים, היות והעותק הדיגיטאלי של הספר יכול להגיע לכל אחד לתיבת המייל הפרטית שלו. חברה שמתמחה בתחום, תדע בדיוק כיצד לקדם את הספר עבור האוכלוסייה המקומית בכל מדינה, דבר שיגדיל בצורה משמעותית את מכירת הספר. כדאי לדעת כי אמזון נחשבת לחנות הספרים הגדולה ביותר בעולם, המכילה יותר מ- 4 מיליון ספרים דיגיטליים.

לסיכום, הוצאה לאור לשוק הבינלאומי הינה משימה לא פשוטה. מומלץ להיעזר בחברה מקצועית, על מנת להצליח.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה