טלי אנגור – איך השיטה שלה עובדת?

טלי אנגור

אוטיזם זו הפרעה מולדת. ומי שנולד אתה קיבל אותה כנתון שילווה אותו לכל חייו. אך חשוב להבין כי לכל אחד יש את הבחירה לשפר את הנתונים האישיים שלו, ולהוביל את עצמו למקום טוב יותר. במקרה של אוטיזם הבחירה נתונה בידי האפוטרופוס שממונה על האדם הלוקה באוטיזם, הלא הם לרוב ההורים שלו. נכון, הבשורה כי הילד לוקה בהפרעת תקשורת הינה בשורה קשה מאוד שמעיבה כמו צל על החיים. אבל חשוב לזכור כי הנתון הזה נקבע, וכי להורים יש תפקיד להוביל את הילד ולנסות למצוא דרכים לקדם אותו ככל האפשר במסגרת הלקות שלו.

השיטה של טלי אנגור

יש טיפולים שונים ושיטות שנועדו להועיל ולקדם את הילד. באופן כללי חשוב מאוד לדעת כי ככל שנציע לילד טיפול בשלב מוקדם יותר, ונשקיע בו בשנים המוקדמות, הרי התוצאות עתידות להיות טובות ומשמעויות יותר. מסיבה זו חשוב האבחון המוקדם ככל הניתן. אחת השיטות המוצעות ללוקים באוטיזם מחוברת עם השם של המטפלת טלי אנגור. מדובר על טיפול ייחודי שמציע להורים לאוטיסטים טיפול שעשוי להביא תועלת מרובה. טלי אינה מתיימרת לרפא את האוטיזם, כי כידוע אי אפשר לרפא את הלקות הזו. אבל היא כן מציעה דרכים מסוימות שעשויות להביא תועלת מרובה ולשפר בצורה ניכרת את ההתבטאות של ההפרעה.

איך עובדת השיטה?

השיטה של טלי אנגור מושתתת על נתונים מסוימים בדבר חומרים שאמורים להיות בגופו של כל אדם ברמה מסוימת, לעומת חומרים בלתי רצויים שצריך להפריש אותם. כאשר התזונה של הלוקה באוטיזם תהיה מותאמת, הוא יקבל תוספים מתאימים וגופו יפריש את כל מה שלא אמור להיות בפנים, האוטיזם יתבטא בצורה מתונה יותר.

אולי יעניין אתכם גם: אוטיזם ובעיות שינה

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה