למה כדאי להזמין רופא עד הבית באשקלון?

רופא עד הבית באשקלון

אין כמעט אדם שלא נזקק מעת לעת לשירותי רפואה. לרשות תושבי אשקלון עומד בית החולים ברזילי וכן ישנן מרפאות, כולל מוקדי חירום, של קופות החולים השונות. אופציה נוספת, כזו שמתאפיינת במספר יתרונות משמעותיים, היא שירות רופא עד הבית.

בלי טרחה ובלי מאמץ

היתרון הראשון של שירות רופא עד הבית באשקלון הוא הנוחות המרבית. במקום לצאת מהבית, פעולה כרוכה בטרחה מסוימת ובמיוחד כשלא מרגישים טוב, איש מקצוע מנוסה (או אשת מקצוע מנוסה, כמובן) מגיעים אליכם הביתה ומספקים מענה ראשוני שבמקרים רבים הוא גם המענה המלא לצורך הרפואי.

עוד כדאי לזכור שעבור נשים הרות, משפחות עם פעוטות, קשישים ויש עוד דוגמאות, הניידות הינה מוגבלת ולא קל להגיע לבית חולים או למוקד רפואה דחופה – בזמן שההמתנה לרופא בבית מאפשרת לנוח ולמלא את המצברים.

בלי לחץ ובלי סיכון

יתרון מובהק נוסף של שירות רופא עד הבית באשקלון הוא הורדת מפלס הלחץ. רוב בני האדם מן הסתם לא יכולים לאבחן את מצבם הרפואי, ומצד שני לא ששים להגיע לחדר מיון ואפילו לא למוקד רפואה דחופה. הגעת איש או אשת מקצוע בקיאים ומנוסים מספקת לאדם תמונת מצב מדויקת ומפורטת, ובחלק גדול מהמקרים עצם קבלת חוות הדעת מרגיעה את החששות ומאפשרת לאדם להחלים בנחת בביתו.

בנוסף, אין כיום בית חולים בישראל שאין בו וירוסים וחיידקים, ולכן הגעה למיון חושפת אתכם לסיכון מסוים – שנחסך אם מזמינים את הרופא הביתה. בפרט זהו יתרון לקשישים ולפעוטות, וכן לבעלי מחלות רקע שונות.

תוך כמה זמן מגיע רופא עד הבית באשקלון?

על-מנת למצות את היתרונות הנ”ל של שירות רופא עד הבית באשקלון חשוב לקבל אותו מחברה אמינה, יעילה ואיכותית. במצב כזה, הרופא או הרופאה יגיעו תוך זמן קצר ובהתאם לסיבת הקריאה. בנוסף לשיחה עם המטופל/ת, בירור מעמיק של המצב הרפואי הכללי ובנקודת הזמן הספציפית וכן ביצוע בדיקות שיספקו מידע חיוני, הרופאים מוסמכים גם לתת אנטיביוטיקה, להזריק וולטרן ולבצע פעולות נוספות. אם המצב מחייב טיפול שרק בית חולים יכול לספק תינתן הפניה מידית למיון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה