מחפשים מתנה למישהו שאוהב לבשל? 5 רעיונות שאתם חייבים לשקול

מתנות מיוחדות למטבח

אנשים שאוהבים את המטבח, נהנים להעשיר את ארגז הכלים שלהם ואת הגימיקים הנחמדים שעושים את החיים במטבח נחמדים ונוחים יותר.

אם אתם צריכים לקנות מתנה לאדם שמחובר למטבח, ההתלבטות היא לא כל כך קשה. כי כל מי שאוהב מטבח אפשר בקלות להפתיע אותו ולשמח אותו. כמעט כל כלי או גימיק שעדיין אין לו, יתקבל בברכה ובשמחה.

מה למשל תוכלו לתת לבשלן שלכם?

הנה כמה מוצרים מיוחדים למטבח:

סוחט לימון – הלימון הוא פרי אך הוא גם משמש כתבלין. הלימון משדרג הרבה תבשילים והרבה מאכלים. הוא מעשיר את הסלטים ואף הופך את כוס התה למשקה הרבה יותר בריא וטוב.

אנחנו מציעים את סוחט הלימון הנחמד שמאפשר להגיע לתוצאות מהירות וטובות ולמיץ נקי וצלול שיתקבל בצורה נקייה ואסתטית ישירות אל תוך הכלי.

סט כלי מטבח – ‘ששת’. זה הסט הנחוץ בכל מטבח. אנחנו מציעים את הסט המשופר העשוי סיליקון. סט מעולה וייחודי שיהפוך את ההתנהלות במטבח לקלה יותר ולאסתטית יותר.

מיכלי אחסון – מיכלי אחסון הם אף פעם לא מיותרים. אנחנו צריכים במטבח מיכלים בגדלים שונים ובצורות שונות.

אנחנו מציעים מיכלים מיוחדים שלא תמצאו בשום מקום אחר. המיכלים יעשו הרבה סדר במטבח והאדם שיקבל את המתנה לא יפסיק להודות לכם.

מחזיק מכסה לסיר –  פעמים רבות אתם רוצים את הסיר סגור אבל פתוח. מחזיק מכסה מסייע לשלוט על הסיר ועל המכסה.

מתקן אידוי – מתקני אידוי מאפשרים לבשל מאכלים בשיטת האידוי. במקום לנסות להתמודד עם האידוי בכלים הרגילים כאשר התבשיל יכול בשנייה אחת של הסח הדעת להישרף. מתקן האידוי מסייע להגיע לתוצאות מעולות.

בחרו מתנה שיקל את חייו של הבשלן במטבח. הוא לא ישכח לכם אותה.

והנה עוד מתנות לגבר שאוהב לבשל ובכלל >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה