עיסוי אבנים חמות – מתנה מושלמת לחברה טובה שיטה בדוקה לשיפור היחסים

עיסוי אבנים חמות

לחברה הכי טובה שלי יש יומולדת 

נו, עוד יומולדת, מה כבר אפשר לקנות? משוטטים בקניון או באתרים אינסופיים עוד חולצה עוד ספל עוד כוס עוד צלחת זה לא לעניין איך אפשר לקנות משהו שגם ישפר את היחסים וגם יראה שאכפת שחושבים (ואולי הכי חשוב – שמצפים לקבל בחזרה משהו שווה ביומולדת). אפשרות אחרת היא עיסוי אבנים חמות – מתנה מושלמת לחברה טובה או לקרובת משפחה.

 

מגיע מהתרבות האינדיאנית

האבנים החלקות והמחוממות (חלוקי נחל או למשל אבני בזלת ואפילו גם שיש) מונחות בצורה מקצועית על גבי נקודות ידועות מראש בגופו של המטפל כך שהחום המקומי והמשקל של האבנים מחממים ומרגיעים את השרירים ומאפשרים למעסה אם הוא מעוניין בכך להפעיל לחץ יותר עמוק על אזורים מסוימים וזאת בכלל מבלי לגרום למטופל או למטופל לחוש בחוסר נחת ולכן בדיוק עיסוי אבנים חמות – הוא מתנה מושלמת לחברה טובה. רק תחשבו על התגובה שלה.

 

לחשוב מחוץ לקופסה

נגיד שהייתם מגיעים לאחד או אחת החברים הטובים ביותר שלכם ושואלים אותו מה יעדיף לקבל ליום ההולדת? משהו פיזי שנצרך בקלות ואז נזרק לפח או חוויה שתיצרב בזכרון? לא צריך הרבה בשביל לנחש שעיסוי אבנים חמות הוא מתנה מושלמת לחברה טובה שיזכירו לכם גם הרבה חודשים ואולי אפילו שנים רבות לאחר מכן את האירוע וכמה השפיע עליהם לטובה.

 

איך לשפר את הפגישה המשפחתית

אפשר להזמין ספא זוגי עם ארוחת בוקר מפנקת (משמין) לשוט ביאכטה יוקרתית (מי אמר בחילות..) או לפנק בעיסוי אבנים חמות שזו מתנה מושלמת לחברה טובה מכל ההיבטים – גם רפואי, גם מענג ובעצם זה למעשה משהו שמעלה חיוך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה