חגורת לחץ לאחר ניתוח מתיחת בטן – כל מה שאת צריכה לדעת

חגורת לחץ

מתיחת בטן הוא ניתוח שנועד לנשים שלא מצליחות להפטר משומן בטני. הניתוח כולל שאיבת שומן עודף ולאחר מכן מתיחת הבטן ועיצובה. כך נוצר מראה גוף פרופורציונאלי ועדין יותר ובכך ואיכות החיים משתנה משמעותית לטובה. 

מרבית הנשים שעוברות פרוצדורות כמו מתיחת בטן או שאיבת שומן: דואגות לשמור על התוצאות הטובות של הניתוח באמצעות שמירה על כושר גופני, דיאטה מתאימה ושמירה על משקל תקין ובכך הנאה מהיקפים צרים יותר מעבר. אחת הדרכים לשמור על תוצאות הניתוח ולצמצם עודפי עור או להקל על תהליך ההחלמה היא בחירה בחגורת לחץ המתאימה לאחר ניתוח מתיחת בטן. 

אבל מה צריך לדעת על חגורת לחץ לאחר ניתוח מתיחת בטן? 

חגורה לאחר ניתוח מכילה ארבע צלעות שנועדו לשמר את התוצאה של הניתוח. המטרה לשמור תוצאות רצויות כמו גם לשמור על העור ועל תפרים עד הוצאה שלכם, כמו גם להקל על תהליך ההחלמה תוך מתן מענה נכון ללא לחצים על האזור שנותח. 

חגורה כזאת מתאימה לנשים שעברו שאיבת שומן או מתיחת בטן – אבל גם לאנשים אחרי ניתוח הרניה או ניתוח קיסרי וגם למי שעבר קשירת שרירים. 

הפריט האיכותי המיוצר בדרך כלל בארצות הברית משפיע על מראה העור באזור הבטן ומאפשר שמירה על תוצאות טובות עם כמה שפחות כאבים לאחר הניתוח. החגורה מתאימה עד סוף ימי ההחלמה מהניתוח וגם לאחר מכן עבור מי שרוצה לשמור על מראה בטן הדוקה עם נוחות מרבית. 

כדי לשמור על תוצאות טובות ועל הבריאות – בחרי חגורת לחץ מאתרי בגדי לחץ לאחר ניתוח המספקים מוצרי איכות בלבד ותוכלי לשמור על בריאותך לאחר הפרוצדורה שעברת. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה