הכל על הצרת לחיים

הצרת לחיים

על הצרת לחיים כבר שמעתם? למי התהליך מיועד? כיצד הוא מתבצע? מדובר באנשים שהלחיים שלהם שמנמנות מה שיוצר מבנה פנים רחב ולא בדיוק אסתטי.

כאן נכתוב הכל על הצרת לחיים>>>

מהו הטיפול?

כפי שהוזכר, טיפול הצרת לחיים מאפשר להצר אותן כל זאת באמצעות ניתוח האורך לא מעבר ל 45 דקות. עם סיומו של הניתוח, הלחיים כבר לא יהיו שמנמנות יותר ולא מחמיאות לפנים, אלא הפעם הן יראו חטובות ורזות. טיפול אסתטי זה נועד גם להדגיש את הלסת, וכמו כן את תווי הפנים.

הרבה מאוד יתרונות

יתרונות טיפול הצרת לחיים נעוצים בעובדה שהמראה המתקבל הוא אסתטי ויפה, כך גם פעולות שהיו מורכבות יותר מקודם, גם הן ייעלמו. יהיה יותר קל ללעוס אוכל, ולא לדבר בצורה שונה. כל אדם אשר עבר טיפול הצרת לחיים ירגיש הרבה יותר טוב עם עצמו, ביטחונו העצמי יעלה פלאים.

האם טיפול הצרת לחיים מתאים לכל אחד?

מטופל שהרופאים מצאו כי בלחיים שלו רקמות שומניות, אכן מתאים לו הטיפול, אך הוא חייב להיות מתחת לגיל 45. גם במקרים בהם אנשים מרגישים שהלחיים יוצרות תחושה של כובד בפנים, ואף לא מאפשרות לבצע פעולות בסיסיות יומיומיות.

כל מי שיש לו כובד באזור הלחיים, יודע בדיוק על מה אנו מדברים. האדם היחידי אשר מורשה לטפל בבעיה הינו רופא כירורג, אשר צבר ניסיון רב בתחום, כלומר או רופא פלסטיקאי או רופא שיניים, והם אלה שיבדקו אתכם ולבסוף גם יקבעו האם טיפול הצרת לחיים אכן מתאים לכם.

היכן ניתן להצר את הלחיים?

פנו אל מרפאת שיניים בקרית מלאכי , אחת ממרפאות השיניים המובילות בארץ,
שם תמצאו רופאים להם הכשרה בתחום הצרת לחיים, עם קבלות והוכחות להצלחתם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.