מי זכאי להחזר מס

מי זכאי להחזר מס

כאשר מדובר על שכירים שהפסיקו את העבודה שלהם לאורך שנת המס או שהם נקלעו למצב שבו הסטטוס המשפחתי שלהם השתנה, ישנו סיכוי שהם זכאים לקבל החזר מס. במידה ואתם חושבים שזה רלוונטי לכם, אתם יכולים להתייעץ עם רואה חשבון תחילה ולבדוק מי זכאי להחזר מס.

על מנת להגיש את הבקשה לקבלת החזר המס, שכירים צריכים למלא את טופס 135 ולהגיש אותו לרשות המיסים. כיום הדרך הפשוטה ביותר לעשות זאת היא כאשר נותנים לרואה חשבון לעשות זאת עבורכם, שכן כך ניתן לדעת שממלאים את הטופס בצורה נכונה.

תנו לרואה חשבון להגיש לכם את הבקשה

אם אתם מאמינים שמגיע לכם לקבל החזר מס, נמליץ לכם לוודא שאתם יוצרים קשר עם רואה חשבון שיוכל להגיש לכם את הבקשה. הדרך המהירה והפשוטה ביותר לעשות זאת תהיה באמצעות שירות אונליין, שדרכו יהיה רואה חשבון שתשלחו לו את הפרטים שלכם והוא כבר ימלא לכם את הטופס בתוך זמן קצר.

אתם רק תצטרכו לחתום דיגיטלית על טופס 135 ורואה החשבון יוכל להגיש אותו עבורכם. אין יותר פשוט מזה, וזה בוודאי יהיה הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות במידה ואתם רוצים לקבל את הכסף שמגיע לכם כבר בזמן הקרוב ולדעת בוודאות שאתם עושים כל מה שצריך במישור הזה.

תקבלו את הכסף שמגיע לכם עם שירות אונליין

רוצים לבחור בדרך הפשוטה ביורת להגשת בקשה לקבלת החזר מס? אתם רק צריכים לבחור בשירות אונליין שדרכו יהיה רואה חשבון שיוכל לעמוד לשירותכם ולעשות את כל העבודה הדרושה בשבילכם. זהו הפתרון הפשוט ביותר שניתן לחשוב עליו, וזה בוודאי יוכל להקל עליכם ולאפשר לכם לדעת בוודאות שאתם עושים את הדבר הנכון מבחינתכם במישור הזה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה