מורים ואנשי החינוך לא מקבלים את ההערכה שמגיעה להם הנה 5 רעיונות איך להביא את הערכתנו

הערכה למורים ואנשי חינוך

העמקת הקשר וההערכה בין המורים והתלמידים זהו לא דבר פשוט וצריך להקדיש לנושא מחשבה רבה על מנת להבטיח שיושגו בסופו של דבר התוצאות המוצלחת ביותר. כמו כן, יהיה כדאי להיות סבלניים עם ההליך וזאת על מנת להשיג תוצאות משמעותיות בשטח.

 

בכל אופן, במאמר הבא נציג לפניכם 5 רעיונות להביא הערכה אמתית של התלמידים כלפי המורים. אלו מכם שיפעלו באופן חכם ושיטתי לשם השגת המטרה יכולים להיות בטוחים כי יהיה מדובר על עניין אפשרי לחלוטין. אז קחו זאת לתשומת לבכם ואל תדחו את העניין אפילו לא רגע אחד נוסף! הקשר שלכם עם התלמידים הנו בעל חשיבות עצומה בעבור כלל הגורמים!

 

  • להיות מחנך ורק אז מורה – אם תבחרו להתמקד בפן החינוכי ופחות בשינון אזי כל אחד שיהיה בכיתה שלכם יתחבר הרבה יותר לכל מה שיש לכם לומר לו. בסופו של יום רבים מחפשים אחר דוגמה אישית ודמות חינוכית, דבר שמאוד חסר היום.

 

  • לסייע לתלמיד בכל היבט – על מנת להתחבר באמת לתלמידים עליכם לעשות את המאמצים הנדרשים על מנת להבטיח שהם יוכלו לבטוח בכם בנוגע לכל דבר. כך תוכלו לסייע להם במידת הצורך ולהפנות אותם לגורמים הנכונים וליצור יחסים טובים יותר.

 

  • פעילויות גיבוש בין המורים והתלמידים – אם תהיינה פעילויות שונות אשר יסייעו עם הגיבוש אזי יהיה ניתן להפוך את הקשר בין המורים והתלמידים להרבה יותר עמוק. רק צריך לבחור בפעילויות המתאימות ביותר והרלוונטיות עבורכם.

 

  • שיעורים להכרת התלמידים – יהיה מומלץ להקדיש שיעורים שלמים אך ורק על מנת להכיר מקרוב כל תלמיד ותלמיד ולהפוך בדרך זו את סביבת הלימודים להרבה יותר מוכרת לכל הגורמים. כך בעצם כל תלמיד ירגיש שהוא מגיע למקום מוכר שהוא חש בו הכי בנוח שיש.

 

  • להשקיע בכל שיעור ככל הניתן – אם תדעו להשקיע מחשבה רבה בכל שיעור ושיעור אזי תוכלו לראות כי היתרונות אשר יגיעו עקב כך יהיו עצומים. התלמידים יבחינו בקלות בהשקעה הרבה שלכם ועקב כך הם יהפכו להיות תלמידים הרבה יותר טובים ויהיה הרבה הרבה יותר הערכה כלפיכם.

הטיפים באדיבות אתר https://www.topgreet.com/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה