מה חשוב לדעת על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר

היום ניתן למצוא בכל עיר לפחות מכון אחד שמציע הסרת שיער בלייזר. מדובר על אחת הדרכים היעילות והנפוצות ביותר להסרת שיער לצמיתות. אומנם רוב המכונים מוכנים להתחייב רק על 80% תוצאה, אבל אין שום ספק כי השיטה עובדת והשיער המיותר נושר לאט – לאט מהגוף אחת ולתמיד. אם בעבר היה מדובר על סוג של מותרות לעשירים בלבד, הרי שהיום מדובר על דרך לגיטימית לחלוטין להיפטר מהשיער המיותר ולהכין את הגוף לקראת הקיץ. אף אחת לא באמת רוצה להתעסק על בסיס יום – יומי בהסרת שערות מיותרות מהרגליים, מבתי השחי או מכל אזור אחר שנשאר חשוף בבגדי הקיץ שלנו. ישנם אנשים שמסתפקים בהסרת שיער נקודתית, כמו למשל במקרה של פס טבור או בתי שחי, בעוד אחרים מעוניינים להבטיח לעצמם גוף חלק ומושלם עד סוף החיים.

הסרת שיער בלייזר – מספר עובדות שכדאי לדעת

קודם כל, לא כולם יודעים זאת, אבל הסרת שיער באמצעות טכנולוגיית לייזר כמו שעושים אצל אמריקן לייזר תהיה אפקטיבית רק עבור אנשים בעלי עור בהיר ושיער כהה. לכן, כל מי שניחן בעור כהה יותר או לחילופין שיער בלונדיני או ג’ינג’י למשל, לא יוכל לקבל את התוצאה הרצויה כתוצאה מהטיפול. זאת גם בדיוק הסיבה, שבגללה אסור להשתזף בזמן הטיפולים היות והדבר יכול לפגום באפקטיביות הטיפול. כמו כן, שיזוף של אזור הטיפול עלול לגרום להופעת פיגמנטציה ואף לגרום לכוויות, היות והמכשיר עובד על בסיס הניגודיות בין צבע העור לצבע השערה.

נקודה חשובה נוספת שכדאי להדגיש, היא שהטיפולים האלו מיועדים הן לגברים והן לנשים. אם בעבר היה נהוג לחשוב שרק נשים צריכות לטפח את עצמן ולהפטר מהשיער המיותר, הרי שהיום המודעות הזאת עולה גם אצל גברים. לא מעט גברים מגיעים למכונים להסרת שיער לצורך סידור קו העורף שלהם, הסרה של שיער מיותר שהחליט לצמוח באזור הגב או הכתפיים, הסרה של שיער בטן וחזה ועוד.

חשוב כמובן לבחור לעבור את הטיפולים אך ורק במכון מורשה שנמצא תחת הפיקוח של משרד הבריאות. כדאי להיזהר ממכונים קטנים שמציעים מחירים זולים בצורה מחשידה, היות והדבר עלול להיות מתורגם למכשירים פחות חדישים וצוות עובדים פחות מקצועי. שימוש שגוי במכשיר עלול להוביל לכוויות קשות של העור, יצירת פיגמנטציה ואפילו להגברה בצמיחת השיער באזור. לכן חשוב לבחון היטב את המקום ולבחור בצורה מושכלת.

אנשים רבים מתלבטים בנוגע להתחלת הטיפול בעיקר ממניעים כלכליים, אך חשוב תמיד להסתכל על כל התמונה הגדולה. מי שנוטה לבזבז שעות ארוכות במשך השבוע בהסרת שיער מיותר באמצעות שעווה, סכיני גילוח וקרמים מיוחדים להסרת שיער – מבזבז לא מעט זמן וכסף בטווח הארוך. לעומת זאת, מי שבוחר לעבור הסרת שיער בלייזר, יכול ליהנות מגוף חלק ונטול שיער במינימום זמן ובמינימום מאמץ. מבחינה כספית, מדובר ברוב הפעמים בקיזוז ואף בחיסכון כספי לטווח הארוך.

לעוד מידע לחצו על הקישור: https://www.americanlaser.co.il/branches/tel-aviv

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה