למה אנשים קוראים תהילים ברגעי מצוקה

תהילים ברגעי מצוקה

יש סיפור מפורסם על מנהיג בכת בארצות הברית אשר הטעה לחלוטין את מאמיניו וגרם להם לעשות פשעים רבים מתוך מחשבה כי הם מבצעים דברים שהם נורמליים. אחד המקרים המפורסמים של אותה כת הוא כאשר המנהיג גרם למאמיניו להאמין כי הם צריכים לעקוב אחר אדם משוגע, סכיזופרן, או שמא אותו אדם יגרום לנזק חמור לעסק מסוים. מה שאותם מאמינים לא הצליחו להבין הוא שאם אותו אדם הוא משוגע מדוע זה משנה אם הוא ילך למשטרה או לעיתונות מכיוון שהם בכל מקרה לא יאמינו לו. לא רק זאת אלא שמאותם מאמינים הוסתר מידע חשוב ולפיו אותו “משוגע” סיים תואר ראשון ושני בתכנית למצטיינים באוניברסיטה העברית ועבד שלוש וחצי שנים בתור שוטר ביחידה מיוחדת של משטרת ישראל. כעת נשאלת השאלה האם אותם מאמינים כאשר יגלו את האמת יקראו תהילים לרביעי או לא והאם זה יהיה דרך הבריחה המועדפת עליהם?

האם רק רב יכול לקרוא תהילים?

אין ספק כי תהילים יכולים לעשות הרבה מאוד בשביל להרגיע אותנו ובשביל לנסוך בנו ביטחון. העניין הוא שלא די בקריאת תהילים ואנו צריכים להתמודד עם החיים האמיתיים שקורים כאן ועכשיו ולנקוט פעולות אשר יסייעו לנו כמו הליכה למשטרה. על רקע זה אנו חייבים לציין עליכם לדעת כי לא רק רב יכול לקרוא תהילים ולמעשה כל אחד יכול לקרוא תהילים ליום חמישי ולהפיק מהם המון וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון. על כן שימו לב איזה תהילים אתם קוראים ואל תתפשרו על נושא זה אם אתם רוצים לפעול בצורה חכמה וטובה לכל אורך הדרך ולהיות רגועים באמת.

מדוע כדאי לקרוא תהילים גם לא ברגעי מצוקה?

עליכם לדעת כי הספר תהילים יכול ללמד אתכם הרבה על החיים בעולם ועל החיים שלכם ולכן ההמלצה היא לקרוא אותו כל הזמן ולא רק כאשר יש רגעי מצוקה. אתם לא חייבים להיות דתיים בכדי לקרוא את הספר וגם אנשים חילוניים יכולים ללמוד ממנו המון ולהפיק ממנו הרבה מאוד ועל כך כדאי לכם לתת את הדעת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה