2 מקרים של רשלנות רפואית בניתוח קיסרי

רשלנות רפואית בניתוח קיסרי

רשלנות רפואית ברוב המקרים לא זוכה להתייחסות ראויה מצד הסובלים מכך. רופאים רבים שהתרשלו וביצעו נזקים במודע או שלא במודע, אינם נותנים על כך את הדין מהסיבה הפשוטה, אין מי שלוקח עורך דין נזיקין ותובע.

מטבע הדברים אנשים או נשים שבאים במגע עם רופאים, אינם מבינים את משמעות התהליך שהם עוברים, מבחינתם הם חולים והרופא אמור לרפא אותם. זהו. לכן, כשהרופא טועה או מתרשל, אף אחד לא יודע על כך. לא מקשרים את הנזק למעשיו של הרופא.

הנה 2 דוגמאות לרשלנות רפואית בניתוח קיסרי. אם אתם חושבים שנפגעתם באחד מהם, כדאי לתבוע את הגוף שהיה אחראי על זה. בתהליך נכון תוכלו להוציא לא מעט כסף מהגופים הללו.

2 מקרים של רשלנות רפואית בניתוח קיסרי

כאשר מדובר על ניתוח קיסרי, ישנם כמה תהליכים בטיפול הזה שבמהלכם עלולה להיגרם רשלנות רפואית על ידי אחד הרופאים או אפילו הצוות כולו.

נתחיל מההחלטה לעשות את הניתוח. ניתוח קיסרי מצריך שיקול דעת נכון וכן, גם הסכמה של היולדת לעשות זאת, ללא הסכמה שלה, אי אפשר לבצע את הניתוח. לפעמים, מרוב הרצון הטוב של הרופאים לסיים את התהליך הם משכנעים את היולדת שזה הדבר הנכון לעשות, למרות שבפועל יש אלטרנטיבה אחרת. 

לפעמים עלולים אפילו לנצל את חולשתה של היולדת כדי לקבל הסכמה מהירה ולבצע את הניתוח.

רשלנות נוספת שעלולה להיות היא בביצוע ההרדמה לניתוח. רופאים רגילים לערוך ניתוחים כאלו ובמהלך ההרדמה הם לא שמים לב, אך הם גורמים נזק ליולדת על ידי מינון לא נכון של זריקת הרדמה ועוד, קראו באתר של עורך דין רשלנות אלי מאור.

לסיכום וסיום רשלנות רפואית בניתוח קיסרי היא דבר שכיח. לכן, אם אתם חושבים או חוששים שנפגעתם מכך, מהרו לתבוע את הרופא. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה