איפה כדאי לטייל כשמזג האוויר משתגע

איפה כדאי לטייל

בזמן האחרון רבים שמים לב למזג האוויר המשוגע שבו חם, קר, נעים, שמשי גשמי, ובכלל לא ברור אם חורף קיץ סתיו או אביב.

עם זאת עדיין ישנם אנשים שלא רוצים להישאר בבית למרות מזג האוויר המוזר והם רוצים לטייל ולחוות חיות יוצאות דופן גם כאשר מזג האוויר אינו סגור על עצמו.

בקרו באתר https://anattour.co.il לשלל רעיונות לטיולים

לאן כדאי לצאת לטיים כשמזג האוויר משתגע?

תאילנד – אחד היעדים שתמיד חם בהם הוא תאילנד ומקום זה מומלץ למי שרוצה ליהנות מחופים, מזג אוויר קיציי ושלל אטרקציות. תאילנד היא מדינה חמימה בכל ימות השנה ואפשר להגיע אליה על מנת להתחמם כאשר בארץ ישראל קר.

בתאילנד ניתן לבקר במדינות כמו צ’אנג מאי וצ’אנג ראי בצפון ובדרום תאילנד תוך שניתן ליהנות מחופים מקסימים, מקדשים מרהיבים, עיסוי מקצועי, ושלל אטרקציות בעיר הבירה של תאילנד בנגקוק.

סקי בצרפת – אם אתם רוצים ליהנות דווקא ממזג אוויר קריר יותר תמיד תוכלו לנסוע אל חווית סקי בצרפת כיום ישנם כמה יעדים מומלצים כמו ואל טורנס בצרפת הנחשב יעד מושלם אשר בו כמעט ותמיד מושלג. עוד תוכלו לבקר בשוויץ שגם היא מדינה שנחשבת קרירה ולעשות טיול אף לאיסלנד מדינה קפואה שבה ניתן ליהנות מאטרקציות שונות כמו גם לחזות בזהור הצפוני שנחשבת אחת מתופעות הטבע המדהימות בעולם.

טיול לצפון – דרך נוספת ליהנות ממזג אוויר הפכפך אך גם יציב הוא באמצעות טיול לצפון הארץ. בצפון הארץ תמיד יפה גם כאשר מזג האוויר קר וגם כאשר הוא חם. בצפון ניתן לשחות בכינרת או לשבת בגדת החוף, לטייל בקיבוצים הסובבים אותו, בנחל דן השוצף בחודשי החורך והסתיו ובשאר נחלים תוך הגעה אל תצפיות מרהיבות.

טיול בירושלים – טיול בירושלים בין אם מדובר בטיול למשפחות, קבוצות זוגות או אפילו טיול לבד הוא כזה שבו ניתן ליהנות מכל רגע דל. בירושלים לא חם מידי וגם כאשר המשמש במקום נעים לטייל בה ברחובותיה, בשכונותיה העתיקות בסמטאות ולפקוד שלל מקומות היסטוריים.

אז בין אם חם או קר לכם, זה הזמן לצאת ולטייל ולהתחיל להכי את הארץ שלכם או יעדים  חדשים בחו”ל.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה