תכנון ועיצוב פנים לבית – איך עושים את זה נכון?

תכנון ועיצוב פנים לבית

תכנון ועיצוב פנים לבית יכול להשפיע על כל האווירה במקום, לכן חשוב לקחת את הזמן הנחוץ כדי לבחון את העניין לעומק ולא למהר. לכאורה, כל אחד יכול לעצב את הבית שלו בצורה הטובה ביותר, היות ורק הוא יודע בוודאות מה נכון בשבילו, בשביל הצרכים שלו ובשביל הרצונות שלו. אך למעשה חשוב להבין כי מדובר על תחום רחב, הכולל מגוון רחב של תתי תחומים שונים. לא מספיק להתאים את הכרית הנכונה לספה שלכם, אלא יש צורך לתכנן בצורה מדויקת ומוקפדת כיצד יראה הסלון שלכם, כיצד יראה חדר העבודה וחדר השינה וכדומה. עיצוב פנים כולל בתוכו את הצורך להבין איזה צבע ישתלב בצורה הרמונית עם צבע אחר, אילו מרקמים ילכו טוב ביחד ומהו הקונספט הנכון ביותר לעיצוב הבית שלכם, בהתאם לנסיבות ולתקציב. לכן מומלץ לשכור לצורך הפרויקט איש מקצוע מיומן ומקצועי, בעל שנים של ניסיון בעיצוב פנים ותכנון מבנה הבית. רק הוא יוכל לספק לכם את התוצאה הטובה והמקצועית ביותר.

תכנון ועיצוב פנים לבית – כל הסודות של אנשי המקצוע

כאשר עומדים לפני הצורך לעצב מחדש את הבית שלכם, או לחילופין לתכנן עיצוב פנים של דירה חדשה, ישנם גורמים רבים שיש צורך לקחת אותם בחשבון. למשל, הגודל של הדירה משפיע רבות על סוג העיצוב שיתאים לדירה הזאת, היות ולא ניתן יהיה להכניס פנימה רהיטים או אביזרים גדולים כדי שלא יעניקו תחושה של דוחק וצפיפות. דירה קטנה מצריכה שימוש בריהוט פונקציונלי יותר שאינו תופס מקום רב. כמו כן, יש צורך לתכנן היטב את התאורה בבית, היות ותאורה נכונה יכולה לשנות לחלוטין את כל התחושה. בית קטן שמואר נכון, יספק תחושה של מרחב רב יותר, לעומת דירה קטנה וחשוכה שתעניק למבקריה תחושה שהם הגיעו למחסן. כמו כן, יש צורך לתת את הדעת לצבעים השונים של הקירות, הרהיטים, הטקסטיל וכדומה. בבית קטן מומלץ לשלב צבעים בהירים יותר, היות והם מספקים תחושה של מרחב.

לסיכום, תכנון ועיצוב פנים לבית חייב להיעשות בצורה נכונה ומקצועית כפי שניתן לעשות דרך דואט עיצוב פנים, על מנת שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של הבית שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה