מנועי צעד – סוגים ויתרונות

מנועי צעד

תהליך הייצור הוא אולי הדבר המורכב ביותר שקיים כיום בעולם התעשייתי, כל חלק חייב להתאים במדויק לאחר והכול צריך להתנהל בצורה מאוד מדויקת וחכמה, קראו על Motion Control שעוסק בנושא. על רקע זה יש לציין כי אחד החלקים החשובים ביותר בכל מכשיר הוא המנוע המפעיל אותו. כאן נכנסים לתמונה מנועי צעד אשר הינם סוג מאוד נפוץ של מנועים. מנוע צעד או מנוע סטפר תלוי איך אתם רוצים לקרוא לו הוא מנוע אשר למעשה מחלק את הסיבוב של המנוע לחלקים. לרוב המנוע יעבוד בשיטת החוג הפתוח אשר אומרת כי אין חיישן אשר בוחן את המיקום של יצר המנוע וכי ציר זה פועל על פי פולסים חשמליים. אתם יכולים להבין כי יש שימושים רבים למנועים אלו במגוון רחב של מגזרים וכי מדובר במנוע חשוב ביותר. לצד זאת אנחנו צריכים להזכיר כי שני הסוגים הנפוצים ביותר של המנוע הם מנועים לינאריים ומנועים לא לינאריים ועל כך יש לתת את הדעת.

האם מנועי צעד הם יקרים?

כאשר אנחנו מייצרים מכשיר מסוים ואין זה משנה אם מדובר על מתקן רפואי או על מכשיר חשמלי אנחנו צריכים לקחת בחשבון דברים רבים. אך נראה כי הדבר החשוב ביותר שאנו צריכים לחשוב עליו הוא העלות של המוצר. גם אם נייצר את המוצר האיכותי ביותר שיש זה לא יעזור לנו אם הוא יהיה יקר והמחיר שלו לא יכסה את העלות שלו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי העלות של מנועי צעד היא ממש לא גבוהה והיא לא מחייבת אתכם בהשקעה כספית גדולה ועל כן זוהי סיבה נוספת מדוע כל כך כדאי לקנות מנועים אלו בחברת לוונשטיין טכנולוגיות.

אל תקנו את מנועי הצעד הזולים ביותר

כאשר אנחנו מדברים על מנועים ועל מנועי צעד בפרט אנחנו צריכים להיזהר מאוד ממחירים נמוכים במיוחד של המנוע. אם מדובר על מחיר הנמוך בצורה משמעותית ממחיר השוק זהו סימן שמאוד יכול להיות כי המנוע הוא לא איכותי ועל כן יש לשקול בכובד ראש האם לקנות אותו. אנחנו לא אומרים לכם לקנות את המנוע היקר ביותר אך גם לא את הזול ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה