שיקום שיער יבש

שיקום שיער יבש

אצל גברים יש בעיה של התקרחות ואצל נשים יש בעיה של שיער יבש. אין ספק כי שיער יבש הוא דבר נפוץ מאוד בקרב נשים בכל הגילאים, אולם ככל שעולה הגיל כך עולה הסיכוי להימצאות של שיער יבש. נכון שזה לא נעים אך גם לא סוף העולם ואפשר לטפל בזה יחסית בקלות. לאחר טיפול ממושך אף השיער יוכל ליהנות מלחות גבוהה יותר, מראה זוהר ומגע רך ונעים כפי שאנחנו אוהבות.

מה הבעיה עם שיער יבש?

שיער יבש זה בהחלט דבר לא נעים. אף אחת לא רוצה לקום בבוקר, לשטוף פנים, לצחצח שיניים ואז לריב עם המסרק על זה שהוא מושך לך את השיער בחזקה ואולי אפילו על הדרך מוציא לך כמות יפה של שיער. זה בהחלט כואב ולא נעים לסרק את השיער כשהוא יבש ומסורבל אולם יש לכך פתרון שיקום שיער יבש שיכול לסייע לך לקום בבוקר עם שיער לח ונעים יותר ולהקל על מלאכת הסירוק.

כיצד נגרם מצב של שיער יבש?

יש כמה וכמה דברים שיכולים לגרום לשיער יבש. האפשרות הראשונה היא שימוש בחומרים כימיים שיכולים להרוס את השיער שלנו, לייבש אותו, לשרוף אותו ולגרום להיווצרות קשקשים. אנו לא תמיד יודעות באיזה תכשיר אנו משתמשות על השיער שלנו ולרוב, כדי שתהיה לנו האפשרות לסדר את השיער בצורה פשוטה וקלה יותר מדי יום, אנו נוטות לשים משחות ושמנים שונים שהפרסומות שלהם מבטיחות לנו טיפוח אולם בפועל גורמות לנזק גדול יותר בשל הכימיקלים הרבים שיש בהם. אפשרות נוספת שיכולה לגרום לייבוש השיער כי חימום יתר של השיער. כך למשל במקרה של שימוש בפן או מחליקים כלשהם יתר על המידה או מעבר לזמן סביר ברצף, עשויים לגרום לייבוש השיער. לבסוף ככל שאנו מתבגרים בגיל כך השיער שלנו מייצר פחות שומנים ולחות טבעית ועל כן גם לגיל יש משמעות על השיער שלנו.

איך נטפל?

הפתרון המומלץ ביותר לצורך שיקום שיער יבש הוא שימוש בשמפו שמן קוקוס העשוי מחומרים טבעיים של חברת C.O. שמפו זה הוכח מחקרית כמסייע לשיקום שיער יבש ו/או שרוף, מעניק לו ויטמינים חיוניים והופך את השיער ללח, נעים ורך יותר למגע וסירוק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה