כך תבחרו חברה לניקוי חלונות

חברה לניקוי חלונות

חשבתם לנסות לנקות את החלונות במשרד שלכם לבד אבל בפועל אתם לא עושים זאת? או שאולי אין בכלל סיכוי שתצליחו להגיע אל החלונות כי המשרד שלכם נמצא בגורד שחקים בקומה העשרים? אם כך, כדאי שתדעו שהפתרון המודרני הטוב ביותר הוא לפנות אל חברה מקצועית שתוכל לעשות את זה עבורכם. כל שעליכם לעשות זה לבחור חברה לניקוי חלונות משרדים ובתים, אז למה אתם מחכים? חברות כאלה יכולות להתמודד בימינו אפילו עם חלונות בגובה על ידי ביצוע ניקוי בעזרת סנפלינג, כך שאין ספק ששווה לחשוב בחיוב על הזמנת שירות מקצועי שכזה. 

מה חשוב לברר לפני שבוחרים חברת ניקיון לחלונות המשרד? 

ראשית, כדאי לדעת שיש חברות שמנקות חלונות לא רק במשרדים אלא גם בבתים פרטיים. שנית, יש לא מעט פרטים שכדאי לכם לבדוק לגבי החברה המקצועית ושירותיה, כמו לדוגמא: 

  • האם זו חברה שמנקה גם חלונות בגובה? 
  • האם זו חברה שיכולה להיות זמינה עבורכם כבר מעכשיו? 
  • האם זו חברה שמציעה מנויים ללקוחותיה או שמשלמים לה בכל פעם על עבודת ניקיון בנפרד? 
  • כמה עובדים יש בחברה? 
  • באיזו שנה הוקמה חברת הניקיון? 

והכי חשוב: מה חושבים הלקוחות האחרים של החברה אודות השירות שמציעים אנשיה? האם הם מרוצים? האם, כשאתם חיפוש קצר אודות החברה, אתם מוצאים חוות דעת חיוביות כמו כאן? האם החברה עומדת בלוחות הזמנים שעליהם היא מתחייבת? 

כמה תשלמו על ניקוי החלונות? 

אי אפשר לדבר על הזמנת שירות חשוב כמו ניקוי חלונות ולא להתייחס גם למחיר, כי בפועל כולנו יודעים שלא תמיד המחירים זולים. בנוסף לכך, כיוון שיש הרבה חברות שעובדות בתחום הזה, טבעי שגם תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות. לכן יש טעם להתחיל לברר את סוגיית המחיר כבר עכשיו, כי מי אמר שחברת הניקיון שתגבה מכם את הסכום הכי גבוה גם תעשה עבודה נקיה יותר? לא תמיד זה כך ולכן יש טעם לברר את העניין הזה. מצד שני, אנחנו גם ממליצים להימנע מהזמנת החברה עם המחירים הכי נמוכים שיש כי לא פעם זה יעיד על שירות ברמה נמוכה מידי. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה