מזרן בטיחותי לתינוק – מדוע חשוב להקפיד על רכישת מזרון בטוח לתינוק שלנו

1273615-min

כשאנחנו רוכשים עבור התינוק שלנו פריטי ריהוט או מוצרים שונים, אז עלינו להקפיד הקפדה יתרה על הבחירה שלנו. אנחנו לא נרצה לגלות שהפריטים שרכשנו העמידו אותו בסכנה ועלולים לגרום לו נזק בריאותי ואף גרוע מכך, להעמיד אותנו בסכנת חיים.

צריך לזכור, להבדיל מאנשים בוגרים ומבוגרים, הרי שתינוקות לא חשים בסכנה והם אינם יכולים להגן על עצמם. אנחנו אמורים להגן עליהם. בין אם זה לפני שמתרחשת סכנה כזו, על ידי הקפדה על זהירות יתרה, ובין אם זה כשקיימת סכנה ואז אנחנו צריכים לעשות כל מה שניתן, כל מה שצריך ואפשר בשביל להגן עליהם ולא לחשוף אותה אליה או להרחיק אותם ממנה.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים למצוא במצבים של שינה. אין מצב יותר מסוכן מזה לתינוק. הרי, אנחנו מניחים שהתינוק ישן ולכן אנחנו לא עוקבים אחריו באופן קבוע, ייתכן שגם אנחנו בעצמנו ישנים ולכן אנחנו לא ערים לכך שהוא נמצא בסכנה. צריך לומר, זה לא חייב להיות משהו מאוד מגובש, זה יכול להיות אפילו דברים סטנדרטיים לכאורה.

 

כיצד מונעים מהתינוק סכנה בעת שהוא ישן

אחד הדברים שיכולים לספק לתינוק אפשרות לישון בצורה בטוחה, וכמובן לאפשר גם לנו לישון בראש שקט, זה מזרן בטיחותי לתינוק. כידוע, אחד הגורמים הבולטים למוות של תינוקות בגיל צעיר, הוא מוות בעריסה ובכלל בעת שינה.

בשביל להימנע ממצב כזה, עלינו להקפיד על כך שנרכוש עבורו מזרן בטיחותי, מזרן שעומד בכל התקנים ומתאימים לגיל של התינוק, מתאימים למבנה הגוף שלנו, מזרן נושם שעומד בכל הפרמטרים והמאפיינים הנדרשים בשביל שהוא יוכל לישון בצורה בטוחה ושלווה, כפי שאנחנו מצפים ומקווים שיעשה. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה