5 טיפים להתכונן לניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה

אחרי לא מעט דילמות החלטת שאת רוצה לעשות ניתוח הגדלת חזה? חיכית שנים, כלום לא השתנה וכנראה שבמקרה שלך החזה הקטן הוא עניין גנטי? אם כך, כדאי שתדעי שאפשר להבין ללבך, כי עובדה היא שהרבה מאוד נשים בוחרות לעבור ניתוחים כאלה. אם את תוהה איך תוכלי להתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת הניתוח הנה מספר טיפים שיוכלו לסייע לך: 

 

  1. בחרי את המנתח המתאים למשימה, כי לא עם כל מנתח פלסטי התוצאה תהיה זהה. 
  2. עשי את כל הבדיקות הנדרשות, וזאת כדי להימנע מבעיות תוך כדי הניתוח או אחריו. 
  3. נסי לערוך השוואת מחירים כדי להבין איפה זה באמת יהיה פחות יקר. 
  4. בדקי מה אומרות חוות הדעת השונות אודות המנתח שאליו את חושבת לפנות. 
  5. הכיני את בני הבית לקראת הניתוח כדי שתוכלי לנוח אחרי החוויה ולא לדאוג לשום דבר. 

 

אומנם זה נכון שמדובר על ניתוח שהפך להיות שגרתי בישראל, אך עדיין מדובר על התערבות כירורגית ולכן רצוי להתכונן לכך בהתאם מכל הבחינות. 

 

מה יכול להשפיע על מחיר הניתוח? 

אם עד היום, בכל פעם כשחשבת על ניתוח הגדלת חזה, וויתרת על הרעיון כי היה נדמה לך שזה יקר, אפשר להבין אותך. יחד עם זאת, החדשות הטובות הן שהיום זה לא באמת כל כך יקר כמו בעבר, שכן יש היום יותר ויותר מנתחים שעושים ניתוחים כאלה. משמעות הדברים היא שכדאי יהיה לבדוק לא רק כמה עולים הניתוחים במספר קליניקות שונות, אלא גם לבדוק מה ישפיע על המחיר. למשל, השאלה באיזה רופא מנתח תבחרי תשפיע על המחיר כי כמובן שככל שיש לרופא מוניטין רציני יותר, כך הוא גם ירשה לעצמו לגבות מחירים יותר גבוהים בדרך כלל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה