משכנתא ללא הון עצמי – גם אתם יכולים! קראו איך

real-estate-3337032_640

במידה והנכם מעוניינים לרכוש נכס, אתם צריכים במרבית המקרים לשלם חלק מהסכום בהון עצמי שיש לכם, ואילו את יתרת הסכום תוכלו לשלם בעזרת משכנתא שתיקחו מהבנק. אך לא פעם אנשים מוצאים את עצמם בסיטואציה מתקילה למדי. מדובר על מצב בו הם רוצים וצריכים לרכוש נכס למגורים. או אפילו נכס להשקעה. אך אין בידם את ההון העצמי כדי לשלם את התשלום הראשון עבור הנכס. במצב כזה הקושי עשוי להיות מאתגר למדי, כי כיצד ניתן לבצע רכישה של נכס אם אין בידינו הון עצמי?

פתרונות מותאמים לכל מצב

ניתן למצוא פתרונות עבור כל מצב שנוצר, כמעט. לא מעט אנשים מעוניינים לרכוש נכס או צריכים לקנות לעצמם בית מגורים, אך מחמת מחסור בהון עצמי הם עומדים תקועים מבלי יכולת לעזור לעצמם לקנות את הנכס. בשלב כזה הם מחפשים אחר פתרון יסודי מהשורש. פתרון שיאפשר להם למצוא דרך לקבל משכנתא ללא הון עצמי. בצורה כזו שהם יצליחו לרכוש את הנכס למרות שאין בידם את הכסף הראשוני עבור כך.

יועץ משכנתאות אתכם באתגר

כאן צריך יועץ משכנתאות שיהיה אתכם בדרך. כי עם חשיבה יצירתית ועם פתרונות מחוץ לקופסה ניתן למצוא דרך לממן את הרכישה של הנכס כולל תשלום עבור הון עצמי. מה שצריך זה הבנה בתחום המשכנתאות, ידע בענף עסקאות הנדל”ן וגם הרבה רצון טוב למצוא פתרון מתאים לרוכש. אם נצא מנקודת הנחה שניתן למצוא פתרונות ויש רעיונות שונים לצאת מהמבוך של היעדר הון עצמי, אפשר בהחלט לסלול דרך לקבל משכנתא ללא הון עצמי ולהתקדם לעבר נכס משלכם – צעד שהוא בעל משמעות אדירה על החיים האישיים והפיננסיים שלכם. למידע בנושא לקיחת משכנתא חדשה באתר מרדיקס

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה