איך להשתחל להייטק ללא תואר

איך להשתחל להייטק ללא תואר

נכון להיום ניתן “להשתחל” לעולם תעסוקת ההיי טק ללא תואר אקדמאי. כיצד עושים זאת ומה כדאי לדעת על עבודה בהייטק ללא תואר? התחילו לקרוא!

שאפתנים וממוקדים – הייטק ללא תואר

אנשים יצירתיים להם יש רעיון וכעת הם מעוניינים ללמוד ולכתוב את הקוד שלו בעצמם, כאלו שמעוניינים להפוך למתכנתים תוך שלושה חודשים. אלו אשר עובדים בתחום ההיי טק אך מעוניינים להשתלב במשרה אחרת שעיקרה תכנות ואלו שאינם מעוניינים לוותר על השילוב הקסום של מקצוע מאתגר המחייב חשיבה מחוץ לקופסה, מקצוע שמכניס שכר גבוהה, ביטחון תעסוקתי ואפשרות לעבוד גם בחו”ל. כיום, וזאת בניגוד לעבר לאנשים אלו יש אפשרות לכבוש את כל השאיפות שלכם ולהשתחל אל תחום ההייטק ללא תואר וזאת באמצעות קורס ממוקד לתכנות. 

גישה פרקטית לחיים – הייטק ללא תואר

עובדי הייטק נחלקים לשניים: בוגרי תואר ראשון ואלו אשר סיימו בהצלחה קורס ממוקד בתחום התכנות או כל תחום אחר הנדרש בעולם ההייטק. כאן, כל אחד צריך לעשות את הבחירה שלו כאשר השאלה אותה הוא צריך לשאול את עצמו היא האם הוא מעוניין לפתוח את הדלת לעולם תעסוקת ההייטק ללא תואר בתחום רלוונטי או שמא הוא מעוניין להתחילו וללמוד 3-4 שנים בכדי להתחיל ולתרגל באופן מעשי נושא זה או אחר אותו הוא למד. הרוב בוחרים באפשרות השנייה: הייטק ללא תואר. כאשר המסקנה שלהם היא שהם תמיד יוכלו להשלים תואר תוך כדי העבודה או בשלב מאוחר יותר. 

אז איך ניתן להשתחל אל הייטק ללא תואר? בשני שלבים פשוטים. הראשון הוא קבלת החלטה שמעוניינים בזה. השני הוא הרשמה אל קורס תכנות ממוקד, מקצוע מאתגר בו משלמים שכר נאה, מקצוע בו תמיד יש דרישה וכזה בו ניתן למצוא עבודה גם בחו”ל. שיהיה בהצלחה!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה