הכירו את הטרנד החדש: בובת ריינבוקורן

הכירו את הטרנד החדש: בובת ריינבוקורן

מתנות הם חלק מהחיים של כולנו, והם הדבר הכי נחמד שניתן להעניק לילדים עבור חגיגה מיוחדת כמו יום הולדת או עבור ימי חג. זה נחמד להפתיע את הילדים עם סוגים שונים של מתנות, ובתחום הזה ישנן מתנות שהן קלאסיות ונמכרות כבר דור אחרי דור, ויש מתנות שהן טרנד חדש ורענן, שמביא לילדים הפתעה שלא רואים בכל יום. אחת מאלה היא בובת ריינבוקורן שמשלבת את צבעי הקשת בענן שאהובה מאוד על הילדות לצד חד קרן, שנראה כי שני אלה לא הולכים לחלוף בזמן הקרוב.

מתנה מושלמת לבנות

בנות אוהבות בובות, זה לא סוד. וככל שיהיה מדובר בבובה רכה יותר, צבעונית ומנצנצת יותר, כך הילדה תהיה מאושרת לשחק איתה שעות על גבי שעות בהנאה מרובה. בתקופה של החגים הנוכחית וגם לקראת יום ההולדת ההורים תמיד מחפשים אחר מתנה נהדרת לרכוש לילדה, וטרנד אחד בולט מעל לכולם, ועדיין נחשב בתור מתנה נהדרת שאותה ניתן לרכוש עבור ילדה, בעיקר מכיוון שהעלות הזו כוללת הרבה מאוד הפתעות שנמצאות בתוך ביצת הפתעה גדולה שכיף לפתוח אותה ולגלות אט אט את כל ההפתעות שנמצאות שם, כולל הבובה הגדולה.

נהנים מאיסוף הסדרה השלמה

בובת ריינבוקורן היא כזו שניתן לאסוף מכיוון שמדובר בסדרה של בובות, ולא רק בהפתעה בודדת אחת שבה משחקים כל הזמן. דבר זה אומר כי ניתן להמשיך ולצייד את הילדה בעוד ועוד מתנות בהמשך הדרך, עבור חגים נוספים וימי הולדת הבאים.

אין ספק כי מדובר בלהיט עבור ילדות, שמן הרגע שהוא יצא ועד לרגעים הללו שבהם יוצאים עוד ועוד סדרות חדשות, מדובר במתנה שכל ילדה תשמח לקבל, ולשחק בה במשך של שעות ארוכות לבד או עם חברות.

מתעניינים בעוד צעצועים לילדים? הקליקו על הלינק

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה