מאלץ אורגזמה

מאלץ אורגזמה

כמה פעמים ספרת עד עשר, ושום דבר לא קרה? כמה פעמים הסתכלת על התקרה בזמן משגל והרגשת משועממת? והאם באמת הצלחת לענג את עצמך כמו שצריך? אם התשובה לרוב השאלות היא “לא” – הגיע הזמן שתגיעי לאורגזמה. את העונג האישי שלך תכלי להעצים באמצעות מאלץ אורגזמה שנחשב הדרך הטובה ביותר עבור הגעה אל אורגזמה נשית מלאה. 

אבל מה צריך לדעת על מאלץ אורגזמה?

מדובר במוצר שאחראי על יצירת רטט בעוצמות שונות ומספק שליטה של המשתמשת בעוצמות הרטט בזמן שהיא מנסה להגיע לאורגזמה מושלמת. נשים שזקוקות או רוצות להשתמש באביזרי מין כדי להתענג ולקבל כל מה שאפשר מגופן, בוחרות מאלץ אורגזמה מסוגים שונים כמו כזה שיש לו שבעה מצבי רטט לשליטה מלאה, שלוש מהירויות סיבוב אשר עובדות על הדגדגן ברטט מושלמת, כפתור האצה עם מנגנון מסתובב 360 מעלות ושאר יתרונות מעולים שעובדים על כל החושים! המטרה: למצוא את הדרך בה תכלי להתענג ולהגיע לאורגזמה שאת לא תמיד מצליחה לקבל בעינוג ידני או עם בן או בת הזוג. 

כשאת בוחרים מאלץ אורגזמה שימי לב לפרטים הבאים:

וודאי שיש למכשיר את כל הפונקציות שיהפכו אותו אטרקטיבי עבורך וטוב לשימוש. 

בחרי מוצר עשוי 100% סיליקון רפואי וכזה שעמיד במים כדי שתכלי להשתמש בו גם במקלחת. 

חשוב לשים לב למידות של המוצר למבנה ולעיצוב שלו ולוודא שהם תואמים את הצרכים שלך. 

שימי לב שיש לוויברטור מספר מצבי רטט להתאמה מלאה עם כפתורי האצה ומהירויות סיבוב טובות. בחרי אתר או חנות סקס באינטרנט ממנה אפשר לבחור מוצרים מעולים תוך קבלת הוראות שימוש ואחריות. כך אפשר להנות מכל מה שהגוף שלך מציע לך. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה