איך להפוך את "לג דיי" ליום כיף (Leg day)

אימון רגליים הוא תרגיל שעוזר לגוף לפתח ולחזק את השרירים. זה נעשה על ידי ביצוע תרגילים הכוללים סקוואט, הליכה, קפיצה וכו' זה עוזר בחיזוק השרירים ושיפור היציבה שלך.

האימון כולל אימון כושר הכולל שימוש במתקני כושר ומכונות לחיזוק השרירים. ניתן לעשות זאת על ידי ביצוע תרגילים כגון סקוואט, לונג' ולחיצות רגליים.

יום רגל הוא יום שבו אתה יכול לעשות את כל הדברים שאתה רוצה לעשות. אתה יכול לרוץ, לקפוץ, להרים, ואפילו לישון עליו!

יום הרגליים הוא הזדמנות מצוינת להתאמן וליהנות. זו דרך מצוינת לבלות את היום ולא להרגיש שאתה מבזבז את הזמן שלך. יום הרגל הוא יום שבו אינך צריך לדאוג לגבי הכושר הגופני שלך ותוכל ליהנות מהחוץ. זוהי דרך מצוינת לבלות את זמנך, לצאת מהמשרד וליהנות עם חברים. זו גם הזדמנות לנצל את יתרונות הבריאות הנלווים לפעילות.

כולנו יודעים ש"יום הרגל" הוא אימון נהדר לרגליים. עם זאת, רובנו היינו רוצים לעשות יום כיף יותר ופחות משעמם בחדר הכושר. ניתן להשיג זאת על ידי הוספת קצת התרגשות וכיף לאימונים שלנו.

יום הרגל הוא יום מצוין להתאמן. זה יום שבו אתה יכול לצאת ולעשות משהו פיזי, לא רק לשבת ליד השולחן או לעבוד בטלפון שלך.

למה חשוב לעשות אימון רגליים 

אימוני רגליים פופולאריים מאוד בתעשיית הכושר והם קיימים כבר זמן רב. חשוב מאוד לבצע אימוני רגליים על בסיס קבוע. הם יעזרו לך לרדת במשקל, להתחזק ולהיות מסוגלים לבצע ביצועים טובים יותר בפעילויות היומיומיות שלך.

לפני שנתחיל באימון, כדאי שנדע קודם כל מה זה אימוני רגליים. אימוני רגליים הם תרגילים שאתה מבצע על הרגליים שלך, אבל לא בפלג הגוף התחתון שלך כמו סקוואט או לונג'. ניתן לבצע את התרגילים עם או בלי משקולות ויש לבצע אותם בצורה נכונה.

.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.