איך תדעי איזה מכשיר נייד חדש כדאי לקנות?

קניית נייד

ההחלטה האם לשדרג את המכשיר הנייד הישן שלך היא לא החלטה פשוטה, ולמען האמת יש לא מעט גורמים שצריכים להילקח בחשבון. מצד אחד כמובן שכל אחד מאיתנו רוצה שיהיה לו את המכשיר הכי חדיש ומשוכלל, אך מצד שני, האם כולנו באמת רוצים להשקיע בזה כל כך הרבה כסף? גלקסי 5, כמו הרבה מכשירים אחרים, זה טלפון נייד מצוין, והסיבה לכך היא שזה למעשה מחשב. לכן את יכולה להיות בטוחה שבחירה במכשיר כזה תהייה מצוינת, ממש כפי שאייפון 6 יוכל להתאים לך ולצרכי היום יום שלך.

לרכישת גלקסי 5 לחצי כאן >>

בחירת המכשיר מתחילה בעיצוב

למרות שכל מי שקונה מכשיר כמו גלקסי 5 או דומיו קונה מוצר טכנולוגי מתקדם, כי אפשר להתעלם מכך שגם לעיצוב יש השפעה. כולנו רוצים שיהיו לנו טלפונים ניידים יפים ונוחים לשימוש, ולכן את צודקת אם גם העיצוב זה משהו שמטריד אותך. עם זאת, כדאי גם לבדוק נתונים אחרים לגבי המכשיר שאת רוצה לקנות, כמו לדוגמא:

  1. מה גודל הזיכרון שלו?

  2. האם אפשר לקנות את אותו מכשיר נפח זיכרון שונה?

  3. מהן חוות הדעת לגבי המכשיר והאם מי שקנה אותו יצא מרוצה?

את הדברים האלה את יכולה לברר היום מאוד בקלות אונליין, כך שכדאי לעשות את זה כי זה יסייע לך לבחור נכון יותר.

15617375_sההשקעה הכלכלית במכשירים טכנולוגיים

אי אפשר להתכחש לכך שקניית מכשירים ניידים בימינו זו הוצאה גדולה, וזה קורה בעיקר בגלל שהטכנולוגיה שלהם מאוד מתקדמת. לכן כדאי יהיה להחליט מראש כמה את רוצה לשלם ומה התקציב שלך, כי זה עוד דבר שיוכל לעזור לך לבחור את הנייד הבא שיוכל לשמש אותך שנים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

תגובה אחת

  1. orit23@gmail.com'
    אורית54 הגב

    אחלה מאמר!

    אגב, לאחרונה קניתי את הlg g4 החדש ואין, הוא פשוט מעולה!!

השארת תגובה