הכירו את היורש של הויאגרה – יגואר און

בעיות במיטה

כדור הויאגרה ואיתו שתי תרופות דומות נוספות המוכרות בשוק בשם לויטרה וסיאליס פועלות בבעיות הזקפה ונמכרות כבר שנים ברחבי העולם.

אך גברים מתקשים עם המבוכה ללכת לרופא ולהודות בבעיה, מה שגורם לביטחונם העצמי לרדת עוד יותר. הכדור עשוי מכימיקליים ומכיל תופעות לוואי אך יש פיתרון אחר טוב יותר! יגואר און הוא הויאגרה החדשה המכילה חומרים טבעיים בלבד, ללא מרשם רופא, בלי תופעות לוואי ובריא יותר לגוף. מידע נוסף על המוצר באתר טבע אונליין. בפעם הבאה שהגבר שלך מתקשה לתפקד – תספרי לו על המוצר הזה!

היורש של הויאגרה

יגואר און התרופה ה-100% טבעית משווקת בישראל כבר 8 שנים ונחשבת למוצר הבריא והחזק בשוק בבעיית אין-אונות. היא צוברת תאוצה בעזרת האינטרנט ומפה לאוזן. רבים שמעו עליה בכינויה “ויאגרה מן הטבע” ושמה הולך לפניה. התרופה מגיעה כקפסולה ומורכבת מתמציות צמחים, ויטמינים ומינרליים. אין לה שום תופעות לוואי מה שהופך אותה לבטוחה ובריאה לגבר. יגואר און מאושרת על ידי משרד הבריאות ועומדת בהתקנים המחמירים של GMP, מערכת כבדה המבקרת איכות מזון ומכשור רפואי.

לעוד טיפים ומאמרים בנושאי משפחה וזוגיות >>

יגואר און מאפשרת לגבר חיי מין בריאים וחזקים. התרופה נותנת תחושת ביטחון והנאה בתפקוד האקט המיני, מעצימה את תחושת הגירוי והתשוקה המינית, מעלה את כמות הזרע ויש אומרים שאפילו גורמת לאיכות הזרע לעלות.

היא מעניקה זקפה ארוכה למשך כ-12 שעות ולגברים מסויימים יגואר און יכולה להשפיע אפילו עד כ-24 שעות! ולעומתו כדור הויאגרה פועל סך הכל 4 שעות. התרופה אינה גורמת להתמכרות בשל מרכיביה הטבעיים, לא מצריכה מרשם רופא כלל ונרכשת בדיסקרטיות מוחלטת באינטרנט או בבתי מרקחת.

יגואר און, שזה למעשה תחליף ויאגרה מוצלח במיוחד, מציעה דרך טבעית לפעולת הגירוי, השפעותיה על הגבר מגבירים את תחושת ההנאה המינית בצורה גבוהה יותר ובריאה יותר לגוף, היא הינה חוקית בקנייה באינטרנט ובבתי המרקחת ובלי שום התייעצות קודמת עם רופא. בהשוואה אליה הויאגרה מורכבת מכימיקליים רבים הגורמים להרפיית השרירים והעורקים באיבר המין הגברי, היא מכילה תופעות לוואי כמו הסיכון בעיוורון או איבוד ראייה חלקי לפי דבריו של מנהל המזון והתרופות האמריקאי, מצריכה מרשם ועצם מכירתה באינטרנט מסוכנת ואינה חוקית בשל הצורך בהסתכלות קודמת על הרקע הרפואי של הגבר.

אין ספק שכל העובדות נוטות לטובת יגואר און והשפעותיה הטובות, הבריאות והחזקות. לא מעט גברים בעולם בכל הגילאים מתמודדים עם בעיית האימפוטנציה שמקשה על חיי המין שלהם וגורמת לביטחון עצמי ירוד כשצריכים להודות בפני רופא על המצב. יגואר און לא רק מציעה דרך טבעית בלי סיכונים או תופעות לוואי, אלא נמכרת בצורה דיסקרטית ובטוחה לגבר הנבוך.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה