איזה מזון לכלבים מתאים לכלב שלך?

מזון לכלבים

כל מי שיש לו כלב יודע היטב לומר: לא קל לגדל את החיות המקסימות האלה. אומנם זה נכון שאין תחליף לחגיגות שעושה לנו הכלב ולקבל הפנים כאשר אנחנו נכנסים הביתה, אך מעבר לכך, כלבים דורשים גם הרבה מאוד השקעה. צריך לקחת אותם לטייל, לווטרינר ובעיקר לבחור להם את האוכל הנכון, והאמת היא, שהאפשרויות בתחום הזה רבות מאוד. ככל שעוברות השנים העולם שבו אנחנו חיים הולך ונהייה יותר ויותר מגוון ועשיר באופציות, כך שברור מדוע אתה לא יודע לבחור לבד איזה מזון הכי יתאים לכלב שלך. הדבר הראשון שכדאי לדעת, זה שאין תשובה אחת נכונה לשאלה הזאת כי לכל כלב יש מזון אחר שיוכל להתאים לו. מעבר לכך שיש עניין של טעם אישי, ממש כמו אצל אנשים, יש גם כלבים שיש להם רגישויות ואלרגיות שונות ולכן חשוב ביותר להתאים לכל כלב את המזון הכי טוב עבורו.

חלוקות המזונות לכלבים

ראשית, יש הבדל בין מזון כלבים שיכול להתאים לגורים ובין מזונות כלבים שיכולים להתאים לכלבים בוגרים, ושנית, לא בכך דיי. כלומר, יש גם מזונות שכוללים בשרים מסוגים שונים ועופות אך יש גם מזונות שמבוססים יותר על דגים, אורז וירקות. ממש כפי שההבדל בתפריט יכול להשפיע על האדם, כך הוא גם משפיע על הכלב ועל ההתפתחות שלו ולכן לא קל לבחור את המזון הטוב ביותר. יש לבדוק כיצד הכלב מגיב למזון, האם הוא אוכל אותה בשמחה והאם התחושה הפיזית שלו טובה. בנוסף לכך, כדאי לדעת שיש כלבים שהם עד כדי כך אלרגיים למרכיבים מסוימים שזה עלול לבוא לידי ביטוי אצלם בבעיות עור שונות ולכן חשוב להישאר ערים ולבדוק את הנושא לעומק. שים לב שאם הכלב שלך עלה יותר מידי קילוגרמים בזמן האחרון תמיד תוכל להתחיל לקנות לו מזונות דיאטיים, דבר שבהחלט יוכל לעזור לו להשיל את הקילוגרמים העודפים.

איפה לרכוש?

כמו שאתה בוודאי מתאר לעצמך, יש לא מעט מקומות שבהם תוכל לקנות היום מזון לכלב, ולא קל לבחור את החנות הטובה ביותר. אומנם שאלת המחיר חשובה אך זה לא הנתון היחיד, כי מה עם הנוחות? האיכות? השאלה האם מביאים עד אליך הביתה את האוכל או לא? יש אפשרות לקנות היום מזון כלבים גם באינטרנט וזה בהחלט יכול להיות נוח ומשתלם כך שמומלץ לבדוק את האופציה הזאת לעומק. ברכישת מזון לכלבים באינטרנט אפשר לקרוא את כל המידע אודות המזונות השונים, בין אם זה כולל מידע כמו קלוריות, מרכיבים או אפילו חברה שמייצרת. כמו שקורה בתחומים אחרים של החיים, גם בתחום הזה ניתן לראות תחרות גדולה בין החברות השונות וניתן לראות חברות שמוכרות יותר מאחרות. מומלץ לקחת בחשבון גם את שאלת החברה המייצרת כי תמיד עדיף לרכוש מזון איכותי וכמה שיותר טוב לכלב.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה