משקפי שמש – לא רק סטייל | איך לבחור משקפי שמש איכותיות

fashion-2291284_640

כשאנשים ניגשים לבחור משקפי שמש, לא פעם הבחירה שלהם מתמקדת בעיצוב של המשקפיים ובאופן בו הן מונחות עליהם, איך הם נראים איתן. במילים אחרות, הם בוחרים בסטייל.

זה לא מפתיע, שכן מרבית הפרסומות של חברות אשר משווקות משקפי שמש, מתייחסות לסטייל שלהן, מתייחסות לעיצוב ולמראה של המשקפיים ופחות להיבטים אחרים. כאשר אנחנו ניגשים לחנות משקפיים, אנחנו בדרך כלל יכולים לראות יותר דוגמניות ודוגמנים אשר מציגים משקפי שמש לראווה, מתוך התייחסות לאופן בו הן מעוצבות ופחות לצדדים הפרקטיים, המעשיים של המשקפיים, כלומר כיצד אנחנו יכולים להפיק מהן תועלת בהגנה על העיניים שלנו.

אך מן הסתם, אם אנחנו לא נידרש להגנה על העיניים מפני השמש, אנחנו לא נקנה משקפי שמש ולכן עם כל הכבוד לסטייל, משקפי שמש לא נמדדות רק בכך אלא גם באיכות שלהן. אם אנחנו רוצים ליהנות ממשקפי שמש איכותיות, אנחנו לא יכולים להסתפק רק בידיות מעוצבות או עדשות מעוגלות סטייל משקפי ג’ון לנון, או בעדשות סטייל משקפי טייסים וגם לא במשקפי ספורטאים. אנחנו צריכים לבחון את האיכות של העדשות ועד כמה הן באמת מאפשרות לנו לשמור על עיניים בריאות.

כאשר אנחנו מדברים על משקפי שמש איכותיות, אנחנו למעשה מדברים על מספר מאפיינים. ראשית, אנחנו מתייחסים לשאלה עד כמה העדשות הן חזקות ומסוגלות לסנן את קרני השמש, בכל שעה ביום.

שנית, אנחנו צריכים לבחון את השאלה, כמה אנחנו יכולים לראות מבעד העדשות בצורה ברורה. אומנם הן צריכות להגן עלינו מפני השמש, אך הן אמורות גם לאפשר לנו לראות בצורה ברורה ונוחה.

שלישית, אנחנו צריכים לבחור משקפי שמש שהעדשות שלהן מכסות את כל העיניים שלנו ומונעות כניסה של קרני שמש מכל הכיוונים, מהצדדים, מלמטה או מלמעלה.

לכל זה יש להוסיף נקודה נוספת והיא, העדשות צריכות להיות יציבות, חזקות, עמידות, ומונחות בצורה נוחה על העיניים וכן שהגשר ביניהן יונח בצורה נוחה על האף. כך אנחנו נהנה מעדשות מגע ברמה גבוהה מאוד.

למידע נוסף היכנסו לאתר אופטיקה דורון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה