איך תדעו שקניתם מערכת ישיבה איכותית

מערכת ישיבה איכותית

אחת הקניות הראשונות שאנחנו עושים, כשאנחנו נכנסים אל דירה חדשה או מסיימים שיפוץ של דירה קיימת, זו מערכת ישיבה לסלון. זה לא מקרי, שכן מדובר במערכת אשר במובנים רבים קובעת את העיצוב של הסלון, שהוא כידוע החדר המרכזי בבית.

רבים מאיתנו, גם מחליפים מעת לעת את מערכות הישיבה, בוודאי אם מדובר במערכות ישנות או כשאנחנו רוצים לשנות את העיצוב במקום. בצורה כזו אנחנו גם נהנים ממערכת חדשה, טובה יותר, וכן אנחנו דואגים לשפר את העיצוב של המקום, אנחנו יכולים לשדרג ולשנות אותו מקצה לקצה.

כעת השאלה היא, כיצד אנחנו יכולים לדעת שקנינו כורסאות טלוויזיה או מערכת ישיבה איכותית? יש כמה כללים לכך, לפני שנציג אותם חשוב לומר, אם אנחנו רוצים לקנות מערכת איכותית, עלינו להשקיע לא רק כסף אלא גם זמן, אנחנו צריכים לעשות סקר שוק מקיף ולבדוק מה החנויות השונות מציעות לנו, אנחנו צריכים לקרוא על מערכות ישיבה בשביל לדעת, מה נחשב איכותי ומה לא, אילו פונקציות אנחנו יכולים למצוא במערכות השונות, מה מתאים לצרכים שלנו יותר ומה פחות.


ובכן, כיצד אנחנו יודעים שקנינו מערכת ישיבה איכותית? אנחנו נקבע זאת על פי 3-4 פרמטרים עיקריים:

פרמטר ראשון, אנחנו צריכים למצוא מערכת ישיבה שניתן לשבת עליה בצורה נוחה מבלי שאנחנו נרגיש כאבים בגב או בכל מקום אחר בגוף. אנחנו צריכים לקחת בחשבון שאנחנו נרצה להשתמש במערכת לאורך שנים ארוכות, וכן שאנחנו נשתמש בה על בסיס יומיומי קבוע.

פרמטר שני, אנחנו צריכים לבחון עד כמה המערכת גדולה ורחבה, לא דווקא במבנה “הברוטו” שלה, אלא נטו, כלומר החלק בו אנחנו משתמשים בפועל. המערכת צריכה לספק לנו נוחות ותמיכה מרבית.

פרמטר שלישי, רצוי שאנחנו נקנה מערכת ישיבה עם אמצעים אורתופדים, אמצעים איכותיים, כך אנחנו נוכל לא רק ליהנות מהישיבה שלנו, אלא גם נוכל להשתמש במערכת בכל עת מבלי שיכאב לנו הגב או חלק אחר בגוף.

פרמטר רביעי כפי שמציינים המומחים של TVpoint, חשוב לבדוק את החומרים מהם עשויה המערכת, כולל מאיזה בד היא עשויה וכמה פשוט לכבס אותו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה