מה עושים אם הבעל לא משלם מזונות?

הבעל לא משלם מזונות

אם נקלעתן למצב שבו הבעל אינו מוכן לשלם מזונות ולא דאתגן בתחילת הדרך להסכם המתאים, ראו כאן, אזי הצעד הראשון וההכרחי שיהיה עליכן לפעול לפיו יהיה לפנות אל עורך דין שיוכל לעזור לכם להתנהל מבחינה משפטית ולהציג את הצד שלכן בבית המשפט. כך אתן תוכלו להשיג את אשר מגיע לכן ולוודא שאתן מקבלות יחס הולם מבית המשפט.

התנהלות משפטית יכולה להיות מסורבת ולא פשוטה לעתים, כך שאתן צריכות לשאול את עצמכן מה אתן עושות בדיוק על מנת להבטיח שאתן תוכלו להיות בסיטואציה הרבה יותר טובה. זה ללא ספק הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתן תוכלו לקבל את הכסף שמגיע לכן ללא יותר מידי עיכובים מיותרים.

קבלת מזונות בדרך המשפטית

במקרה ואתן לא מצליחות להשיג את המזונות שמגיעים לכן בדרך הרגילה בשל סירוב של הבעל ואתן שואלות את עצמכן – מה עושים אם הבעל לא משלם מזונות, אז כמובן שלא תהיה לכם ברירה, אלא לפנות אל בית המשפט במקרה הזה בעזרתו של עורך דין שיוכל לאפשר לכן להציג את הצד שלכן בצורה הטובה ביותר.

אנו בטוחים שככל שתתנהלו בצורה טובה יותר מבחינה משפטית ותציגו בצורה ראויה את חוסר האחריות של הגרוש, אז הסיכוי שלכן להצליח בהתמודדות המשפטית יהיה גבוה יותר. כך שבחירה בעורך דין שיוכל לעשות את העבודה שלו בצורה מספיק טובה זה כמובן משהו שלא יהיה כדאי לכן לוותר עליו.

אל תתפשרו על מה שמגיע לכן

אתן צריכות להבין שאם נקלעתן לסיטואציה שבה הגרוש שלכן לא מוכן לשלם לכן את הכסף שמגיע לכן, אז עליכם לפעול בשיקול דעת מרבי ותוך כדי בחינה של כל ההיבטים שקשורים בעניין הזה. אנו בטוחים שזה יוכל לעזור לכן רבות ולאפשר לכם להיות הרבה יותר מרוצים מהתוצאה המשפטית שתהיה.

אם יש לכן שאלות שנוגעות להתמודדות המשפטית, אז כמובן שתוכלו ליצור קשר עם עורך הדין בעניין הזה ולשתף אותו בכל הפרטים שאינכם בטוחות לגביהם. אתן צריכות לשים לב שאתן עושות כל מה שאתן יכולות על מנת להפוך את ההתמודדות המשפטית שלכן לכמה שיותר יעילה. זה בוודאי משהו שיוכל לעזור לכן רבות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה