מטבחים מעץ, מה כדאי לדעת?

מטבחים מעץ

אתם ודאי יודעים מהו היתרון הראשון של עבודה עם עץ. אפשר לעשות איתו הכל. וכשמדובר במטבח, הרעיונות הם רבים ומגוונים בסגנונם. כך, תוכלו לעצב את המטבח שלכם כפרי וגס ולהשתמש בעץ מחוספס ועבה, כזה ששנותיו נראות עליו או לפנות לכיוון אחר לגמרי ולשלב את העץ שלכם עם סוגי מתכות שונים.

אז כשהאפשרויות הן כה רבות, באנו לעשות לכם סדר ואולי למצוא לכם את המטבח שלכם-

בחירת סוג העץ

כשאתם מעצבים מטבח חדש, בטרם התחלתם את השיפוץ, עברו על סוגי העץ הקיימים עבור שיפוץ מטבחים ומצאו את העץ שהכי תואם את הלך הרוח שלכם ואת הלך הרוח של הבית. אם אתם מבלים זמן רב במטבח, התמקדו בעצים שיותר נוחים לעבודה על משטח. כמגוון העצים הקיימים כך גם מגוון העיצובים. לכן, תרצו להתחשב גם בצבעי העצים ואיזה עץ מומלץ לאיזה שימוש. כשיש עצים שיותר מוכוונים לארונות ושידות, ישנם עצים שייעודם הוא משטח עבודה או מדפים.

איכות החומרים

כבר החלטתם לשפץ, כבר לקחתם את אנשי המקצוע עבור שיפוץ המטבח. אם קיבלתם עליכם את ההחלטה הזו, אין כל סיבה שלא תשקיעו באיכות החומרים אשר הולכים לתפקד כמטבח החדש שלכם. משבחרתם את סוג העץ או העצים אותם אתם רוצים במטבח שלכם, נסו לחשוב על החומרים המתאימים ביותר שניתן לשלבם עם עץ. חומרים איכותיים כמו זכוכית או אלומיניום יכולים להשתלב בצורה מודרנית עם העץ. אך איכות נמוכה של חומר יכולה להזיק לעץ ויתרה מכך להזיק לכל המטבח.

לאוהבי הטרנדים

כמו בכל דבר בחיים, גם למטבחים יש טרנדים חמים. הדבר נובע מעיצוב נכון ומדויק של אדריכל או קבוצת אדריכלים ומכאן השאר היסטוריה. אם אין לכם רעיון ממשי בראש או אתם פתוחים לרעיונות חדשים, עברו על הטרנדים הקיימים בעולם המטבחים ובעולם העיצוב ובעזרת אנשי המקצוע הנכונים הגיעו למטבח המדויק ביותר עבורכם שתואם את רוח התקופה ומביא עימו חדשנות יחד עם קלאסיות.

מטבחים מעץ הם דבר שלא יעלם מן העולם זאת מפני שאי אפשר להתעלם מעץ כאשר הוא נוכח. אם אתם מחפשים נוכחות במטבח, חפשו אותה בסמגל מטבחים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה