3 יתרונות של מעלון מדרגות

1672501-min

ישנם כמה וכמה יתרונות בולטים במעלון בתוך הבית שלכם. מעבר לעזרה העצומה שזה תורם למשתמשים בו, הוא מאפשר התנהלות יומיומית תקינה גם לאנשים שקשה להם להתנייד בתוך ביתם וכמובן עוד סיבות – אותם נביא במאמר זה.

3 יתרונות של מעלון מדרגות

 

  1. ניידות מהירה בתוך הבית
    אחד הדברים היותר חשובים שיש למעלון, הוא עצם זה שהוא אינו מקשה על התנהלות הנורמטיבית בתוך הבית והוא אינו תופס מקום כלשהו בבית שלכם או בכל מקום שתציבו אותו.
  2. גמישות ואווירות נאותה
    כאשר מכניסים פריט מסוים לבית, בעיקר אם הוא קצת גדול כמו המעלון, חשוב שהוא יהיה מספיק קומפקטי, כך שהוא לא יפריע להתנהלות היומיומית שלכם בבית. מין הסתם אתם לא תרצו שהמעלון שנמצא לכם בבית יגרום לכם לכאבי ראש ולסיבוכים מיותרים.
  3. מחיר יחסי
    כמה עולים מעלונים בעצם? מחירי המעליות הביתיות הם יקרים מאוד. איך שלא תהפכו את זה, מדובר בהוצאה מאוד מאוד גדולה שלא תמיד מסתדרת עם התקציב הביתי. ועדיין, למעלון, בגלל היתרונות המשובחים והערך המוסף שהוא נותן למשתמשים בו, הוא לא באמת נחשב למותרות או למשהו יקר מידי.

 

מעליות מגורים הן אפשרות בטוחה ובריאה

במעליות יש ציוד בטיחות נוסף כמו מתקני גיבוי חשמל, טלפונים, מערכות שלובים לדלתות, מערכת בקרה-לפי-מגע, ציוד אבטחת כבלים, ועצירות חירום עם אזעקות. המכשירים שלעיל עוזרים לוודא שהקשישים שלנו יקבלו את העזרה שהם דורשים במקרה חירום.

אנו יודעים כי נשיאת פריטים מגושמים כמו רהיטים אינה בריאה לקשישים שלנו. העלייה במדרגות יכולה להיות מאומצת לא פחות. מעליות מגורים עוזרות להקל על הנטל המייגע הזה.

 

רגישים לצרכים של אזרחים ותיקים

מרבית המעליות למגורים מיוצרות בהתאמה אישית. הם מעוצבים במיוחד כדי להתאים לצרכים המשתנים של אלה המתקדמים בגיל. חלק מהמותגים מצוידים במנועים נטולי הילוכים המבטיחים נסיעה שאינה פחות מחלקה ונוחה.

בנוסף, הם משתלבים באופן מושלם עם בתים חדשים או קיימים כבר. ניתן להתאים אותם אישית את לוחות המעלית והתאורה כך שישלימו את העיצוב הפנימי של מגוריכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה