עגילי פנינה – התכשיט הקלאסי המושלם לכלות

עגילי פנינה

עגילים הם התכשיט הכי נראה לעין והכי בולט מכל שאר התכשיטים אשר בהם האישה מתקשטת. השרשרת, הצמיד וגם הטבעת יהיו הרבה פחות בולטים לעומת העגילים. אלו משלימים את המראה הכללי שלה ומעניקים לה הרבה יופי וחן. תלוי כמובן בסוג העגיל ואופי התכשיט הנבחר.

ישנם עגילי זהב ויש עגילי כסף. יש עגילי יהלום ויש עגילי פנינה.

אם ננסה להצביע על העגיל שהכי ‘הולך’, העגיל שאותו אנחנו פוגשים הכי הרבה, יהיו אלו עגילי הפנינה. עגילי הפנינה הם תמיד היו באופנה והם תמיד היו יפים ומחמיאים.

כלה הבוחרת עגילי פנינה, בוחרת את הבחירה הכי חכמה והכי טובה. כי מדובר בעגיל שיעניק לה הרבה אצילות, יופי וחן שישדרגו את המראה שלה ביום כלולותיה.

למה עגילי פנינה?

אבל למה אנחנו כל כך ממליצים על עגילי הפנינה?

  • כי מדובר בעגילים מלאי אצילות וחן. אין כמו עגילי הפנינה ביחס לעגילי הזהב או הכסף. אלו מעניקים הרבה חן אצילי לכלה ביומה הגדול.
  • כי מדובר בעגיל שמשתלב היטב עם שמלת הכלה. שמלת הכלה היא לבנה או בגווני השמנת. ממש כמו עגילי הפנינה. ברור כי השילוב של העגיל משלים את ההופעה ומאדיר את יופייה.
  • כי מדובר בעגיל בולט שאי אפשר יהיה להתעלם מקיומו אך הוא יהיה עדין ונעים לעין. הצבע הלבן או השמנת של העגיל תמיד יהיה ניכר על האוזן ובולט עליו. העגיל יהיה נעים לעין ומדהים על האוזן. 
  • כי העגיל הוא לא מידי יקר וכל אחת יכולה לעמוד במחיר שלו. – עגילי הזהב הם הרבה יותר יקרים ביחס לפנינה, שלא לדבר על עגיל היהלום.

אם הכלה לא רוצה להוציא הרבה כסף, עגילי הפנינה של דנה מנצור יעניקו לה בהחלט את המענה המושלם.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה