מזרנים למיטת מעבר – כיצד רוכשים מזרון בצורה נכונה

מזרנים למיטת מעבר

כשאנחנו ניגשים לרכוש מזרן למיטה, מכל סוג שהיא, אנחנו צריכים לחשוב בראש ובראשונה, כמה נוח, בטוח ובריא יהיה להשתמש בו. מאחר ואנחנו אמורים להשתמש בו לאורך שנים ארוכות וכן, אנחנו אמורים לשכב עליו, ולאחר מכן לקום ולבצע פעולות שונות. לכן, סביר להניח שאנחנו לא נרצה להרגיש כאבי גב או כאבים אחרים. 

זה נכון, גם כשמדובר במיטה של מבוגרים כמובן, אך זה נכון גם כשמדובר במיטה של ילדים ובפרט מיטת מעבר. אנחנו צריכים לקחת בחשבון, שלא נרצה שלילד שלנו יהיו כאבים, כאלה שיכולים להשפיע על היכולת שלו לבצע פעולות כאלה ואחרות וכן כאלה שעלולות להשפיע על היכולת שלו לצמוח בצורה טובה ונוחה, בריאה, בלי שום פגמים או בעיות אחרות. 

לשמחתנו אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מזרנים מסוגים שונים, כולל מזרן אורטופדי לילדים באופן ספציפי, אשר יכול להתאים לילדים ובני נוער מכל הגילאים. הבחירה במזרן כזה או אחר, תלויה בגורמים שונים. עלינו להחליט מה בדיוק רלוונטי עבורנו, בין אם זה על פי סוג המיטה ובין אם זה על פי סוג המזרן עצמו. 

כיצד נבחר מזרנים למיטת מעבר

ראשית, עלינו להתייחס לשאלה, איך הוא מרגיש, האם מדובר במזרן קשיח או רך. ילדים יעדיפו מזרן רך מאחר והוא הרבה יותר נוח לשכיבה, ויחד עם זאת, אנחנו צריכים לבחון על גבי איזה מזרן יהיה להם יותר בטוח לשכב. כמובן שכל מזרן שאנחנו מבקשים לרכוש, חייב לעמוד בתקנים המחמירים ביותר שיש, בכל מה שקשור לבטיחות באופן כללי ובפרט לגבי בטיחות לילד. 

שנית, אנחנו צריכים לקחת בחשבון גם נקודות כגון גודל ועיצוב המזרן וכן עד כמה פשוט יהיה לנו לתחזק אותו, לטפל בו, כך שאם חס וחלילה הוא מתלכלך או כל דבר אחר, אנחנו נוכל לנקות אותו בצורה פשוטה ונוחה. 

שלישית, חשוב לבחון את המשקל שלו, במידה ונרצה לנייד אותו אל מקום אחר. ילדים כידוע, אוהבים הרבה פעמים לקחת את המזרן ולהוציא אותו מן המיטה, על כן הוא צריך להיות במשקל קל.  

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה