משיכת כספי פיצויים – באחריות ובמיומנות מקצועית

משיכת כספי פיצויים

ניהול אורח חיים משפחתי, היא משימה שיכולה לאתגר את כל אחד ואחד מהאספקטים בחיים שלכם. אתם לא יכולים להתחמק מהעובדה שלפעמים יש צרכים כלכליים שאנחנו לא מצפים להם, ובעיות שיכולות להעיד על כל אורח החיים שלנו במשך השנים הקרובות. כתוצאה מכך, בלית ברירה אתם יכולים למצוא את עצמכם במצב שבו צריך לבצע משיכת כספי פיצויים, על מנת למצוא פתרונות לבעיות מורכבות. זוהי פעולה שלא כל אחד יכול לבצע סיבה אתם צריכים להוכיח שאתם זכאים לבצע משיכת כספי פיצויים, לפני שאתם מתחילים בתהליך. ולכן כדאי להכיר את התהליך ולהבין את השלבים השונים בו.

איך מתנהל תהליך משיכת כספי פיצויים?

תהליך משיכת כספי פיצויים מתבסס על פי רוב על:

  1. הזכאות למשיכהחשוב לבדוק שאתם עומדים בקריטריונים הקבועים בחוק על מנת לבצע משיכת כספי פיצויים, עוד לפני שאתם מתחילים את התהליך כולו. אחרת, תמצאו את עצמכם מבזבזים המון זמן על בקשה שתידחה.
  2. ההליך הבירוקרטיתהליך הגשת המסמכים, הוא תהליך שבו אתם צריכים להיות מאוד מדויקים ומאוד ממוקדים, על מנת להימנע מטעויות וליצור דחיות לא צפויות בהעברת הכספים.
  3. קבלת הכספים לאחר קבלת אישור הבקשה, יש פרק זמן שבו חברות הביטוח והקרנות שמחזיקות את הכספים שלכם צריכות לעבד את הבקשה ולהעביר אליכם את הכספים. בתקופה זו אתם צריכים להיות מאוד סבלניים ולהבטיח שאתם יכולים לשרוד מבחינה כלכלית עד קבלת הכספים.

אם אין לכם ברירה אחרת – עבדו בצורה מקצועית ומיומנת

אם המצב הכלכלי שלכם לא יציב, ואתם צריכים עזרה נוספת מבחינה כלכלית, אין ברירה אלא לפנות למקורות תקציביים הרבה יותר גדולים מאשר כספי הפיצויים. לעיתים רבות, במקרים של מחלות קשות או בעיות כלכליות לא צפויות, ניתן לבצע משיכת כספי פנסיה בנוסף למשיכת כספי הפיצויים, ובכך לאפשר את התנאים הטובים ביותר להמשך החיים של המשפחה שלכם. זהו תהליך קצת יותר מסובך, שדורש לפעמים ליווי מקצועי ממוקד מטרה של מומחים בתחום הפיננסים. אבל בסופו של יום הוא יכול לאפשר לכם רווחה כלכלית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה