מסנן אבנית דירתי – המסנן שיציל לכם את מכונת הכביסה בבית

מסנן אבנית דירתי

הצטברות אבנית זוהי בעיה שקשה להיפטר ממנה. במיוחד בישראל שבה המים קשים.

כאן נכתוב על נושא זה: מסנן אבנית דירתי – המסנן שיציל לכם את מכונת הכביסה בבית.

שיטות להפחתת אבנית

אחת השיטות היעילות והמוכחות ביותר על מנת להפחית אבנית ולטהר את המים בבית, היא באמצעות מסנן אבנית דירתי בעל כדוריות העשויות מסיליפוס.

מה קורה כאשר הסיליפוס בא במגע עם מים?

בזמן שהסיליפוס בא במגע עם מים, הוא יכול למנוע הן את הצטברות האבנית והן את שקיעתה. בסיליפוס ישנן כדוריות שניתן למקם אותן במחסנית, זו מורכבת בתוך מסנן המים אותו מרכיבים מחוץ לבית, ליד שעון המים.

הפחתה מעולה של אבנית

רמת הפחתה של אבנית במים הינה מעולה, לכלל הברזים בבית אשר מחוברים למערכת הראשית.

יתרונות בולטים

כך המים בצנרת, אין בהם כמות גבוהה של אבנית, בדרך זו ניתן למנוע את היווצרותה בברזים, אך לא רק, אלא גם במכשירים חשמליים, כמו למשל מכונת הכביסה.

יכולים להסתדר בלי מכונת כביסה?

ישנן סיבות רבות וטובות לרכוש מכונת כביסה חדשה. הצטברות של אבנית יכולה לפגוע בה ולהוציא אותה מכלל שימוש.
או אז תצטרכו לרוץ ולקנות מכונת כביסה חדשה. בתוך המכונה ישנו גוף חימום המועד לפורענות בכל הקשור לפעילות התקינה שלה, והנה לכם דרך למנוע זאת.

יתרונות נוספים

המים שיוצאים מהמסנן לא מאבדים שום ערכים מינרלים. זוהי מערכת שאיננה דורשת חיבור לחשמל, והיא פועלת באמצעות זרימה של מים דרך המסנן, יש להחליף את המחסנית כל שישה חודשים.

טכנולוגיות סינון

חשוב לבחור בחברה העושה שימוש בטכנולוגיות הסינון המתקדמות ביותר, בכדי שלא רק שמכונת הכביסה שלכם תתקלקל, אלא גם מכשירים חשמליים אחרים בעלי גוף חימום.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה