ייעוץ זוגי לפני נישואין – למה כולם חייבים ללכת?

ייעוץ זוגי לפני נישואין - למה כולם חייבים ללכת?

עומדים להתחתן? מזל טוב! נאחל לכם חיים משותפים וארוכים יחד. אולם המציאות מצביעה על כך ששליש מהזוגות בישראל מתגרשים גם אם הקשר התחיל מאהבה גדולה.

בכדי להקדים תרופה למכה, ייעוץ זוגי לפני נישואין הינו חשוב ביותר ועלול למנוע בעיות עתידיות.

מדוע ייעוץ זוגי?

הרבה מאוד זוגות מודעים לעובדה כי ייעוץ זוגי לפני הנישואין הוא בעל יתרונות מרובים. כך בדיוק תקבלו את כל הכלים הנדרשים על מנת שהקשר ביניכם גם לאחר החתונה יהיה יציב וחזק.

חתונה והמתח שלפני כן

בימים הקודמים למועד החתונה, זוגות רבים מוצאים עצמם נתונים ללחצים נפשיים, מה שעלול גם להוביל למריבות וחיכוכים, וזה בדיוק הזמן לפנות אל יועץ זוגי שיסייע להם להתמודד עם התקופה המלחיצה.

בכדי למנוע מתחים ומשברים בין כל הגורמים המעורבים

כפי שנאמר, התקופה של לפני מועד החתונה איננה פשוטה, בין אם מדובר בקשר בין שני בני הזוג, וגם לפעמים המשפחות מתערבות.

אין סוף סיבות לוויכוחים

הוויכוחים בין בני בזוג נובעים מכל מיני סיבות, לעיתים הם אינם מסכימים היכן יתקיים האירוע, היכן ישבו האורחים על פי חשיבותם, כיצד שתי המשפחות של בני הזוג צריכות להתנהל, לא חסרות בעיות.

ייעוץ זוגי לפני נישואין – למה כולם חייבים ללכת?

למה כולם חייבים ללכת? מכיוון שייעוץ זוגי מתאים למרבית הזוגות, לא חסרים רגעים של כעסים, מתחים, חרדות ואפילו תחושות של עצב.

רק בעזרת טיפול זוגי של דני קור שני בני הזוג ילמדו איך לתקשר אחד עם השנייה בצורה יעילה, וללמוד לא לפרש בצורה מוטעית את מה שהצד השני חש.

שיח בריא

כך ניתן ליצור שיח בריא שיועיל לזוגות לא רק לפני הנישואין אלא גם לאחריהם וליצור עתיד משותף מבטיח ובריא.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה