מציאת זוגיות – המדריך המלא

מציאת זוגיות

למעט יוצאים מהכלל, כולם רוצים זוגיות. לא משנה מהו המוצא, מהו הגיל ולאן אתם רוצים להגיע בחיים, בדרך כלל תרצו שותף או שותפה לדרך. בן או בת זוג שתמיד יהיו שם בשבילכם. אז אם כולם (וכולן) רוצים, למה נדמה שכל כך קשה למצוא את הזוגיות? המדריך המלא יעזור לכם עם מציאת זוגיות – טיפים שכדאי ליישם בחיים.

אל תחכו שזוגיות תיפול מהשמיים

מכירים את האנשים שיושבים בבית ומחכים שפתאום, זוגיות תיפול מהשמיים? אם אתם כאלה או שאתם פשוט לא פועלים מספיק בנידון, קבלו את הטיפ הכי חשוב. כפי שאף מקום עבודה לא ינחת על אדם מובטל משום מקום, כך גם זוגיות. מציאת זוגיות זו עבודה לכל דבר. זו מטרה שצריך לפעול כדי להשיג.

גלו לעולם שאתם מחפשים

העובדה שאתם או אתן מחפשים כרגע זוגיות איננה משהו שצריך להתבייש בו. להפך, מציאת זוגיות היא הרצון שכל אחד יכול להתחבר אליו. גם אם אתם מופנמים או פשוט חושבים שזוגיות היא עניין פרטי ואישי, גלו לעולם שאתם מחפשים. פרסמו זאת ברשתות חברתיות, שוחחו על כך עם חברים, עדכנו את הסטטוס שלכם כך שידעו אתם כמהים לזוגיות. עם זאת, חשוב שלא להצטייר כנואשים. הזוגיות תגיע – תאמינו בכך, תפעלו לשם גם וזה יתגשם.

הרחיבו את המעגלים החברתיים שלכם

כדי למצוא זוגיות, הרחיבו את המעגלים החברתיים שלכם. צאו מהבית, הירשמו לחוג כושר, הצטרפו לקבוצת טיולים, הצטרפו לקבוצת חובבי ספרים או תשבצים או סריגה או בעלי חיים, בפייסבוק או בכל רשת חברתית שאתם מעדיפים. עם יותר מעגלים חברתיים, סיכוייכם למצוא זוגיות עולים. במידת הצורך, הצטרפו לסדנת הומור, סדנת תקשורת, הרצאות על זוגיות או העצמה וביטחון עצמי. כל אלה דברים שמהווים כלים טובים לחיים וגם למציאת זוגיות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה