כך תמצאו שירותי ענן איכותיים

כך תמצאו שירותי ענן איכותיים

שירותי ענן לעסק הולכים והופכים לסטנדרט מקובל בתעשייה ובעסקים. נסביר כיצד אפשר למצוא שירותי ענן איכותיים בשבילכם. 

שירותים שמתאימים את עצמכם אליכם 

שירותי ענן איכותיים הם קודם כל כאלה שיתאימו את עצמם אליכם. חברה שמספקת שירותי IT מסוג זה בצורה איכותית ויעילה תתאים לכם את הפתרונות בשיטת “חליפה תפורה אישית”. והיתרון הנוסף – בשירות איכותי ניתן לבצע שינויים במשאבי המחשוב כל עת, לפי הצורך (למשל לטובת עסק בהתרחבות, או בתקופות של שפל, בקליטת עובדים וכו’). 

יותר מחוות שרתים אחת 

שירותי ענן איכותיים מציעים שירות שמבוסס לא על חוות שרתים אחת אלא על יותר מאחת. בצורה כזאת משאבי העסק מקבלים שכבת אבטחה נוספת. אפילו אם חווה אחת ניזוקה מאיזה גורם קיצוני ולא צפוי (למשל, רעידת אדמה), החווה השנייה והמרוחקת ממשיכה לפעול ללא כל בעיה. וודאו שהשירות שלכם מבוסס על שתי חוות שרתים שפועלות בסטנדרט גבוה ביותר. 

מגיעים לכם פתרונות אבטחה וגיבוי מתקדמים 

שימו דגש על פתרונות אבטחה וגיבוי נוספים, שמגיעים לכם. פתרונות ענן באתר אקסיטו שיקטינו את הסבירות שתותקפו ויותר מזה – התאוששות מהירה וחזרה לשגרה, גם במקרים של התקפות, רוגלות, נוזקות וכדומה. 

זמינות תמיכה ושירות 

לצד היבטים טכניים כגון חוות השרתים וצורת אבטחת המידע, תוכלו לדעת ששירותי הענן הם איכותיים על פי מאפייני השירות המובטחים לכם. בדקו את זמינות טכנאי השירות ואנשי התמיכה שעומדים לרשותכם. 

ענן משותף או ענן פרטי 

דגש אחרון – הכירו את ההבדל שבין ענן פרטי לענן משותף. לצורך שירות איכותי ומוזל לעסקים בעלי נפח עבודה ממוצע, ענן ווירטואלי מעניק פתרונות טובים במחיר נוח ביותר. אולם עבור לקוחות שזקוקים להרבה יותר משאבי מחשב ותעבורת רשת, ענן פרטי מהווה פתרון טוב ויעיל ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה