לקנות רכב משפחתי ולא לשבור את החיסכון

רכב משפחתי

רכישה של רכב חדש זו תמיד הוצאה כלכלית שלא קל להתמודד איתה, כך שאפשר להבין את החשש שלכם. איזה רכב לקנות?

נכון, האישה בדרך כלל היא לא זאת שמתעסקת עם הדברים האלה בבית. אבל היי – מי אמר שלא צריכה להיות קצת מודעות?

לגבי רכב משפחתי וחסכוני – איך תשלמו עליו ואיך תדעו שעשיתם עסקה טובה? הדבר הראשון שאתם צריכים להחליט זו למעשה החלטה עקרונית: האם אתם רוצים לקנות רכב משפחתי חסכוני וחדש או שאתם מעדיפים לקנות רכב מיד שנייה? לכל אופציה כזאת יש יתרונות אחרים שכן לרכב החדש יש את יתרון החדשנות ואילו לרכב משומש יש את יתרון החיסכון. מה שכן, כדאי לכם לזכור שכיוון שההוצאה על הרכב לא באמת מסתכמת ברכישה שלו, מומלץ לבדוק גם נתונים אחרים.

צריכת הדלק של הרכב

כשמדברים על קניית רכב חדש למשפחה צריך להתייחס בעיקר לצריכת הדלק, שכן זה הנתון שלאורך זמן יכול להעלות או להקטין את הוצאות הרכב. רכב משפחתי חסכוני זו בחירה נכונה שכן עם רכבים כאלה על אותו מרחק אתם יכולים לשלם פחות, פשוט כיוון שהם צורכים פחות דלק. אין כל טעם לקנות למשפחה רכב חדש אם אתם יודעים שזה יכניס אתכם לחובות שלא תוכלו לעמוד בהם ואם אתם יודעים שזה יגרום לכך שתצטרכו לשבור חסכונות. לכן עדיף לבדוק מה צריכת הדלק של הרכב וכדאי יהיה לחשוב על מכונית היברידית וחכמה.

חינוך הדור הבא

אם חשבתם שבקניית רכב חסכוני אתם נהנים רק מעניין החיסכון, כדאי שתדעו שאתם טועים. למעשה זו גם הזדמנות נפלאה לחנך את הילדים שלכם להתייחס לשמירה על הסביבה, שכן מכוניות חסכוניות אלה גם מכוניות היברידיות שמשחררות הרבה פחות רעלים לסביבה. אם הדור הבא יראה שאנחנו, המבוגרים, רגישים לעניין הרי שנרוויח מכך שכן גם הדור הבא ישמור יותר על הסביבה.

 

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

תגובה אחת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.