חנות טבק – מה יש בה חוץ מטבק?

חנות טבק

כל מי שמטייל ברחובות תל אביב או כל עיר גדולה אחרת, נחשף לתופעה המעניינת של הופעת חנויות טבק בכל פינת רחוב שנייה. רוב האנשים פשוט ממשיכים ללכת בדרכם, מבלי להיכנס ולהיחשף למגוון המוצרים הרחב שקיים בחנות. למעשה, חנות טבק מוכרת לא רק טבק וניירות גלגול, אלא גם מגוון עצום של מוצרים וגאדג’טים שונים ומעניינים. רוב האנשים למשל, יופתעו לגלות את כל תחליפי הטבק השונים שקיימים היום בשוק. מי שמעוניין לשפר את בריאותו ולהפסיק לעשן טבק, יכול לדוגמא לעבור לתחליפים השונים אשר מאפשרים חלופה בריאה ונקייה יותר. ניתן למצוא תחליפי טבק אורגניים אשר מבוססים על עלי פטל ומרשמלו. כמו כן, ניתן למצוא תחליפי טבק על בסיס של עלי מנטה, שוש קירח, תלתן וכדומה. חשוב לציין כי כל התערובות האלו נקיות מניקוטין, טבק ורעלים אחרים.

טבק עבודי – חנות טבק שמומלץ להכיר

למה כדאי להיכנס לחנות טבק וכיצד היא יכולה להפתיע אתכם?

כאמור, חנות טבק מכילה לא רק טבק במחיר משתלם, אלא גם מגוון עצום של מוצרים ואביזרים שונים שיכולים לעניין כל מי שמעשן או מנסה להיגמל. מעבר לתחליפי הטבק ולסיגריות הצמחיות, ניתן למצוא בחנות גם פילטרים שונים, ניירות גלגול איכותיות ונרתיקים מעניינים לאחסון כל ציוד העישון שלכם. מי שמעוניין לעשן בבית או ברכב, מבלי ליצור ריחות לא נעימים, יכול למצוא בחנות את הפתרון האידיאלי עבורו. ניתן למשל לרכוש ספריי מנטרל ריחות, המגיע במגוון רחב של ריחות כגון תפוח, מנטה וכדומה. ספריי זה מתאים לחללים קטנים, הוא אינו רעיל והוא נחשב לאפקטיבי ביותר בנטרול ריחות של עשן וסיגריות. כמו כן, ניתן למצוא בחנות מגוון עצום של סיגריות אלקטרוניות, כולל סוללות ומילויים בטעמים שונים.

לסיכום, אנשים רבים חולפים על פני חנויות טבק מבלי להציץ פנימה ומבלי לתת עליהן את הדעת. אך למעשה מדובר על חנות אשר מאפשרת לכל אחד לרכוש מגוון רחב של גאדג’טים לעישון, אביזרים שונים למעשן, מצתים ומאפרות מיוחדות, במחירים משתלמים במיוחד. מעבר לכך, ניתן למצוא תחליפי טבק שונים, סיגריות צמחיות בטעמים מיוחדים וכמובן סיגריות אלקטרוניות ברמה הגבוהה ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה