איך לבחור מחסן גינה מעוצב לבית שלכם

home-1542558__340[1]

מחסן גינה שמשפר את נראות הגינה

יש כאלו שיגידו שהם לא רוצים מחסנים לגינה בגלל שהם יכערו אותה. מי שיבחן את הקטלוגים השונים של החברות שמשווקות מחסני גינה יבין מהר מאוד שלא רק שהמחסנים לא פוגעים בנראות הגינה אלא משפרים אותה משמעותית. לפעמים נשב בגינה מסוימת דקות ארוכות ובכלל לא נבחין שמחסן ענק נמצא לידנו בגלל שהוא משתלב בצורה טבעית ביותר. העובדה שיש מחסני גינה בכל מיני גדלים וסגנונות מאפשרת לכל לקוח לבחור בדיוק את מה שהוא רוצה בלי פשרות.

איך לבחור מחסן גינה מעוצב לבית שלכם?

  • המחיר הוא פרמטר חשוב מאוד שלמרות שאנו לא אוהבים להתחשב בו, לרוב נהיה חייבים. אי אפשר לבחור מחיר מקסימלי בלי לבחון את השוק כיוון שהמחיר לא יתאם את הממצאים. בחנו היטב את כל המוצרים של כל מיני חברות ותקבעון לעצמכם לפי גודל המחסן וסוגו מה המחיר הכי גבוה שתהיו מוכנים לשלם.
  • סוג המחסן הוא דבר משמעותי ביותר שמשפיע גם על העיצוב. מחסני גינה מעץ לא ישרו אותה אווירה כמו מחסני פלסטיק או PVC. חשוב מאוד לבחור מחסן שיתאם את מה שהדמיון שלכם משדר וכמובן לקחת בחשבון את כל התכונות של אותו חומר ולא רק העיצוב.
  • הגודל לא קובע אך הוא משמעותי. מחסן גדול מידי יכול להיות בגינה שכבר בימים הראשונים תתחרטו שהקמתם. מחסנים קטנים באחסון נכון יהיו יעילים ביותר ויתפסו פחות מקום ולכן שיקול דעת זה חשוב מאוד.

איפה משיגים מחסני גינה מעוצבים?

בעולם האינטרנטי בו אנו חיים קל מאוד להגיע לכל מוצר שאנו רוצים רק מעצם כתיבתו במנועי החיפוש. אם תחפשו מחסני לגינה בגוגל כבר תגיעו לחברות המובילות ביותר בתחום וכך למעשה תוכלו לדעת מה מתאים לכם יחד עם טווח מחירים ואפילו מבצעים. מחסני גינה מעוצבים אפשר לחפש לפי קטגוריות שונות של גודל, צבע, סוג המחסן וכמובן לפי דגמי החברה שבוודאי כבר תדעו להכיר אחרי סקר שוק של כמה דקות ספורות. מחסני גינה מעוצבים לאו דווקא יעלו יותר ממחסנים רגילים וגם אם יש הבדל, הוא אמור להיות זניח נוכח העובדה שזה בסך הכול מחסן ולא מדובר כאן על מעצבי אופנה איטלקיים אלא סך הכול מחסן יותר יצירתי עם גימורים איכותיים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
גלית ברוך

גלית ברוך

גלית ברוך היא בלוגרית, מרצה ומארגנת סדנאות בתחום הסטיילינג וההעצמה נשית. את כל הנושאים על בריאות, צרכנות ופנאי, עיצוב הבית, משפחה וזוגיות גלית מביאה במאמריה והרצאותיה עבור קהל הנשים שרוצות לקבל מידע והשראה לדברים חדשים ומעניינים בתחום.

השארת תגובה